Havalandırma

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar havalandırma düğmesini camlara getirdiğim zaman konsoldaki hava çıkışlarından hava geliyor. (%75 ön cama, %25 konsol çıkışlarına) bu durum normal mi yoksa hiç hava gelmemesi mi gerekir havaya yön veren parça tam görevini yapmıyor mu?(ne, nasıl bi parça onu da bilmiyorum ama) bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konsol havalındarmlarından gelmesi normal..
çünkü kitapçığında böyle yaptığınız zaman konsol hava
çıkışlarını kapatın yazıyordu..

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet Normal Yan Camlardaki Buguyuda Çözüyor Bu Sayede.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki ben birşey sorayım havayı komple ayaklara verdiğimizde havanın konsoldanda gelmesi normalmidir?

OPELIM_NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bi ara söküp bakayım diyordum.
Demekki normalmiş..

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyla alakalı bende başlık açmayı düşünüyodum bunu gördüm burdan devam edelim;
Benim araç Astra F kasa.Malum Ankarada havalar soğuk ve sıcağa şiddetle ihtiyaç var aracın içinde.şimdi sorum şu; aracın göğsünün ortasındaki 2 petektan motor ne kadar sıcak olursa olsun ılık hava geliyor.birgün başka astra sahibi bi arkadaşım kışın bunları kapalı tutacaksın dedi.güğmesini "0" sıfır konumuna getirdim.bu kez üfleme hızı düştü tabi ama yinede hava akışı geliyor üstelik daha soğuk olarak.buranın soğuk üflemesi normalmi? yan taraflara ve ön cama sıcak üflerken? birde ne tarafa çevirirsem çevireyim çok farketmiyor her tarafı üflemeye devam ediyor.en uyuz olduğum şeylerden biriside ayak kısmına az üflemesi:(acaba yardımcı olabilirmisiniz bana?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Bu konuyla alakalı bende başlık açmayı düşünüyodum bunu gördüm burdan devam edelim;
Benim araç Astra F kasa.Malum Ankarada havalar soğuk ve sıcağa şiddetle ihtiyaç var aracın içinde.şimdi sorum şu; aracın göğsünün ortasındaki 2 petektan motor ne kadar sıcak olursa olsun ılık hava geliyor.birgün başka astra sahibi bi arkadaşım kışın bunları kapalı tutacaksın dedi.güğmesini "0" sıfır konumuna getirdim.bu kez üfleme hızı düştü tabi ama yinede hava akışı geliyor üstelik daha soğuk olarak.buranın soğuk üflemesi normalmi? yan taraflara ve ön cama sıcak üflerken? birde ne tarafa çevirirsem çevireyim çok farketmiyor her tarafı üflemeye devam ediyor.en uyuz olduğum şeylerden biriside ayak kısmına az üflemesi:(acaba yardımcı olabilirmisiniz bana?

kalörifer musluğu ya da ayar kollatının telleriyle alakalı bir sorun olabilir; söküp incelemek gerekir;torpido gözü sökülünce oluşacak boşluktan faydalanarak arıza tesbit edilebilir...

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu normal değil. ondan emin olabilirsin . bence soğuk sıcak ayarı yapan düğmede bi terslik olabilir.