hava filtresi hakkında

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Formumuzdan bi kardeşimiz bana hava filtresi hediye etti(opelim kardeşligi)ben hava filtresini daha önce kullanmadim nasil takildigini bilen varmi eger benim takabilecegim bişeyse ben takim yoksa sanayiye gidip taktirayim ewet arkadaşlar yardimlarinizi bekliyorummmmmm FOTO ANLATIMLI OLURSA DAHADA İYİ OLUR VEYA Bİ SİTE ADRESİİİ

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer hava filtresinin boru çapı tam seninkine göreyse çok basit bir işlemle takrsın kendin. öncelikle kendi hava filtreni çıkar. aracındaki hava filtresini çıkarta bilmek için bir kapak var yani kutunun üst kapağı. onu ilk bağlantı yerinden sökeceksin. zaten büyük ihtimal kelepçe ile takılmıştır. o söktüğün yere aynen açık hava filtreni takacaksın ve kelepçeyi sıkacaksın. anacak dediğim gibi hava filtrenin giriş çapı ile çıkarttığın malzemenin aynı çapta olması geerek. yoksa bilen birine yaptır daha iyi olur.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astralarda hava debimetresi yokmu?

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak kardeş bende senin resmini ariyordum ben bir astrada gördüm dedim senin resmini ariyodum tşk kardeş benim orda bi kutu olmasi lazimdi ama benimkinde

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi o kutuyu söküyorlar yada kutunun içine monte ediyorlar fotosunu bulursam buraya koyarım.:)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bir kutu var orjinal halinde. zaten kutu içi filtre kullanıyorsunuz ;) benim tavsiyem burak arakdaşımızın yaptığı gibi tüm kutuyu sökmeniz ancak sökmeden de kullanabilirsiniz.

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakdaşlar hava filtresi bugün geldi analtacak olan bi arkadaşımız varmı yardımcı olsun bana

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
evet bir kutu var orjinal halinde. zaten kutu içi filtre kullanıyorsunuz ;) benim tavsiyem burak arakdaşımızın yaptığı gibi tüm kutuyu sökmeniz ancak sökmeden de kullanabilirsiniz.
haklısın sokme benım kutu yok cıkma arıyorum zaten kutu olsa soguk hava gelır daha ıyı olur kardeşim ıyı konuya parmak bastın :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ıkıncı kelepcıyı göruyonmu senınkıde onu gevşetıp kutunun ust kapagının kelepcelerını sokuyosun zaten cıkıyor fılıtreyı aynı benım gıbı takıyosun ;)