Hava akışmetresi

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar uzun zamandır aranızda yoktum evi taşımak zorunda kaldım. Ancak internet bağlantım oldu ve aracımda yaklaşık 1 aydır sorun yaşıyorum. Geçen ay Adapazarına Geyveye gittim geri dönerken tam otoban gişelerinde araç stop etti. Bir süre sonra çalıştırmayı başardım ama aralıklı olarak bu sorun devam etti. Hemen servise gittim ve servis anında teşhisi koydu cihaza bağladı ve malum sonuç ortaya çıktı. Bu parçanın değişmesi gerektiğini ve orjinal 450 yan sanayi 250 ytl olduğunu söyledi. Bende bunun üzerine sökülen parçanın yağlanmış olduğunu ve temizlemesini istedim. Şu an araç stop etmiyor ama ara sıra arıza ışığı yanıyor. Şimdi ben ne yapmalıyım parçayı değiştirmem kesinlikle şart mı? yoksa arıza lambasını dikkate almadan idare edeyimmi...

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Degistirmek en dogru karar olacaktır tabiiki.Yan sanayi olarak size Alman malı Hella takmayı dusunmus olabilirler guzel bir secenek orjinalini aratmaz

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilgine teşekkürler bakalım biraz daha idare etsin.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senın aracının motoru bı o kadar karısıkta olsa. egr sıstemı cok basıt bı yerde bence onu ıptal ettır

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet haklısın servise gitmişken onuda haletmekte fayda var..

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş dediğin arıza bir hafta evvel bendede oldu nette yazdım ama malesef ilgilenen olmadı bende servise gittim krank mil sensörü arızalanmış değişti arabam şimdi canvar gibi (parça ve işçilik dahil 115 ytl bilginize)

mahirdastan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GeÇmİŞ Olsun