Hatay ahalisi hast a stra geliyor...

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun ve hoşgeldin. Ben aslen Ankara'lıyım. Hatay-Samandağ Devlet Hastanesinde çalışıyorum. Ama Hatay merkez (yani Antakya'da) oturuyorum. Serinyol Antakya'nın mahallesi gibi, çok yakın, hatta fazla yakın :D
İstersen ev konusunda yardımcı olabilirim, özelden numaramı yolluyorum. Bu arada Hatay'ın İzmir'e benzeyen neresi ? ben 1,5 yıldır bulamadım da :confused:

teşekkür ederim ilginiz için ufuk bey.numaranızı aldın en yakın zamanda rahatsız ederim...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yeni görev yeriniz.

biz askerken çok gariban çocuklar vardı hatayda canımıza okudular diye anlatır dururlardı

impressio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün konuştum benim ev sahibiyle, elinde 2 tane 3+1 ev varmış. biri kaloriferli. yarın (cuma) mesai var, cumartesi pazar gidip bakıcam, resimlerini yollarım.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün konuştum benim ev sahibiyle, elinde 2 tane 3+1 ev varmış. biri kaloriferli. yarın (cuma) mesai var, cumartesi pazar gidip bakıcam, resimlerini yollarım.

hay allah razı olsun ufuk.valla bu haber çok iyi oldu...

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun gökay abi...

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben izine gelince bizide rahatsiz et bilader:D. sane kebap yedirim söyle en adanasindan:D sonra ben seni rahatsiz ederim:D künefeye fit olurum:D

sen gel yeterki emrah abi.başımın üstünde yerin var.hele bir atayım oraya kendimi 15-20 günde düzeni kurarım.o zaman, yazın hatayla buluşma organize edelim abi.bak şimdiden 3 kişi olduk. I'm-ufuk-emrah abim...

hayırlı olsun gökay abi...

teşekkürler türker.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelirsin düzeninide kurarsin hepsi olur zamanla.hele sen bir gel, hele ben bir izine gelim gerisi kolay.