Hatay ahalisi hast a stra geliyor...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayirlisi Gökaycigim iyidir hatayda iyidir hakkariye göre üffff senden ricam tayin isi bitince yerlesir yerlesmez benim yerime künefe ye.izin günündede iskenderunun minik kordonunda gezersin artik.:D.bu yil olmazsa önümüzdeki yil bulusuyoruz desene bak gördünmü hani dünya kücük derler ya iste öyle:D

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökay sadece adı serin yol :D gayet sıcak biryer sıcacık iliği kemiği ısınıyor insanın

evet herkes sıcaktan yakınıyor...

hayırlısı olsun...

teşekkürler...

İzmir/Hatay'a mı tayin oldun, ne güzel :). Hayırlısı olsun, ağır ağır yaklaşıyorsun.

valla abi az kadı oralara gelmeme.teşekkür ederim.

ağustosta kısmetse aserlik yolu gözüküyor ama bakalım nereye düşücez torpil varsa gelirim :D

torpil yok.ama kardeşlik var :D

hayırlısı olsun herşey belkediğin ümit ettiğin gibi olur inşallah

teşekkürler...

evet...

Hayırlı olsun,benimde adanaya çıktı,incirlik tarafına yolunuz düşerse beklerim çay içmeye.
Herkes sıcaktan yakınıyor.görüşmek üzere...

sizinde hayırlı olsun.inşallah görüşmek üzere.

İskenderunda acemi birliğin gitmiştim. Değişik bir coğrafya. Kosmopolit bir yer Hatay.

hakkariden sonra vız gelir tırıs gider...

Gökay abi hayırlı olsun il olarak Hatay sanırım İzmir in Hatay ilçesi değil demi?

antakya...

Hayırlı uğurlu olsun. Hakkari'den sonra Paris gibi gelecektir. :)

aynen öyle olacak.

Doğma büyüme Antakyalıyım. Ev konusu sıkıntı olmaz. Özellikle şehrin Serinyola yakın kısmında rahat rahat ev bulabilirsiniz. Yeni evler hep o bölgeye yapılıyor. Ulaşım da sıkıntı olmaz. Ama kira sizi üzebilir biraz. Antakya'da kiraları yıllık peşin alma gibi bir adet var. Gerçi anlaşmaya bağlı tabi...

senin gibi dostlarım olursa sırtım yere gelmez.

Antakya'dan memnun kalacağınıza eminim. İnsanıyla, iklimiyle, yemekleriyle v.s. canınız hiç sıkılmaz. Tekrar hayırlı olsun. Artık bol bol künefe yersiniz...

teşekkürler.

hadi hayirlisi Gökaycigim iyidir hatayda iyidir hakkariye göre üffff senden ricam tayin isi bitince yerlesir yerlesmez benim yerime künefe ye.izin günündede iskenderunun minik kordonunda gezersin artik.:D.bu yil olmazsa önümüzdeki yil bulusuyoruz desene bak gördünmü hani dünya kücük derler ya iste öyle:D

aynen emrah abi.hatayda da bir evin daha var abi unutma sakın...

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun tayin zamanı geldi tabi sizinkiler 2 yılda bir galiba yanlışmı biliyorum yoksa , bana bu sene tayin yok diyarbakıra kazık çaktım :D

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun gökay...
ne zaman başlayacaksın yeni yerine?
benim seferberlik görev yerim iskenderun, çağırırlarsa tatbikata falan uğrarım yanına... ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım hayatda yaptı serinyolda söve söve geldi :D yengemın kardesıde aynı yerde yaptı oda söve söve geldi :D

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım hayatda yaptı serinyolda söve söve geldi :D yengemın kardesıde aynı yerde yaptı oda söve söve geldi :D

evet gerçek acemi birlikleri sövdürür, usta birliklerinde güldürür, bana hayatta kalmayı öğrettiler diye....

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet gerçek acemi birlikleri sövdürür, usta birliklerinde dua ettirir baha hayatta kalmayı öğrettiler diye....
su an ıkısıde marmara bölgesinde askerlik yapıyorlar gayet iyilermiş...dayımda siirtte asker oda manısa alaşehirde yaptı acemiliğini şimdi siirtte berbat bir yer diyor. allahtan destek bölüğüymüş galiba operasyonlara cıkmıyolarmıs...daha manisada doğru düzgün atış yapmadan gitti nasıl acemılıkse artık...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, Ege ye gıdım gıdım yaklaşıyorsunuz.Benimde az kaldı bitecek askerlik inşallah.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir Kaç günce tayinlerimiz belli oldu.Hakkari serüvenim bitmek üzere ve Hatay Serinyol 121 nci J.Eğtm.Alay Komutanlığına gidiyorum.Yine memleketime; Egeme, uzak ama ne yapalım.Hatayı daha önce görmüştüm, İzmir kadar güzel olmasada Küçük İzmir diyebilirim.
Forumda Hatay dan katılan arkadaşların ev bulma konusunda yardımlarını bekliyorum.Bu arada forumdan yeni askere gidecek arkadaşlardan Serinyola düşen olursa nasipse Ağustos dan sonra oradayım...Torpil yok :D

Hayırlısı olsun abi. senin adına sevindim ama benim de abim hakkari yüksekovaya gidiyor edirne keşandan...kısmet diyoruz yapacak bişey yok....

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese tekrar teşekkürler.birde ev işini halletsem çok güzel olacak...