Hararet saati göstermiyor

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Termostad bozuk devamlı açık kalıyor arkadaşları yanıltan orası ankara istanbul değil, hava sıcak olduğu için ılık hava üflemesi normal...

mstf_shn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hararet müşürü almak için babam şuan bir opel parçacısına gitti.Parçacı arabanın üzerinde 3 adet hararet müşürü var hangisini istiyorsunuz diye soruyormuş.İçerideki göstergeyi çalıtıran müşür olacak demiş.Biz bilemeyiz diyormuş parçacı.Başka bir parçacıya soracak bakalım o ne diyecek.Gerçektende 3 tanemi var ? Bilen var mı ?Benim bildiğim 1 tane.Diğer bahsettikleri fan rölesi falan olsa gerek.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hararet müşürü almak için babam şuan bir opel parçacısına gitti.Parçacı arabanın üzerinde 3 adet hararet müşürü var hangisini istiyorsunuz diye soruyormuş.İçerideki göstergeyi çalıtıran müşür olacak demiş.Biz bilemeyiz diyormuş parçacı.Başka bir parçacıya soracak bakalım o ne diyecek.Gerçektende 3 tanemi var ? Bilen var mı ?Benim bildiğim 1 tane.Diğer bahsettikleri fan rölesi falan olsa gerek.

Oylemıymıs :/ bende 1 adet diye biliyorum ,su dolu teneke degilmi bu :) ne 3 tane muşuru :)

mstf_shn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. parçacıda radyatörün üstünde var motorun üstünde var fanın üstünde var demiş.Bunlar birbirine bağlı olarak çalışıyor.Hangisinin bozuk olduğunu bilgisayara bağlatıp tespit ettirin ona göre verelim demiş.Paranız çoksa üçünü de vereyim bence sorun yok demiş.Bilgisayara bi bağlatalım bakalım.Usta bile bilmiyor ki parçacı nasıl bilsin.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıkıntınız büyük ihtimalle termostat. durumu anlatıp arızam termostat mı diye sorun. geçmiş olsun.