Hararet problemi

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
su sıcaklık sensörü olsa p0115 arıza kodu verir sizin araç vec c 2.2 galiba bu araçalara ileave parçalar takıldığında tanıtmak gerekiir bence bulurlar sorunu

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opis bu gün mesai yapıyor. ilk başta hava yapmış olmasından şüphelenip hava aldılar... fakaaaat ... durumda bir değişiklik olmadı.

aracın 1500 devirde su devrinin olduğunu, 1500 devirden düşük devirlerde suyun devretmediğini bu yüzden de devirdaimi değiştirirp kontrol edeceklerini söylediler.

siz çok basit demiştiniz, sizin üzerinde durduğunuz problem neydi ? antifriz-su karışım oranı bunu etkileyebilirmi ?

birde devirdaim pompasının fiyatı hakkında bilginiz varmı ?
araç bilgileri :Vectra C, 2.2 elegance, Active Select, 2003 model. benzinli.

tansugurler' Alıntı:
su sıcaklık sensörü olsa p0115 arıza kodu verir sizin araç vec c 2.2 galiba bu araçalara ileave parçalar takıldığında tanıtmak gerekiir bence bulurlar sorunu

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
prince' Alıntı:
hiç kimsenin bilgisi yok mu arkadaşlar???
arkadaşlar bu tecrübeelri biz kolay kazanmıyoruz bazı sorunlar hakkında yorum yapamam koca serviss bu sorunu bulur ama vakit geçer hazıra konmak çok kolayy :) bu yazım için şimdiden özür dilerim ama bu benim fikrimm anlayışla karşılamanızı bekliyorumm teşekkür ederimm

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
arkadaşlar bu tecrübeelri biz kolay kazanmıyoruz bazı sorunlar hakkında yorum yapamam koca serviss bu sorunu bulur ama vakit geçer hazıra konmak çok kolayy :) bu yazım için şimdiden özür dilerim ama bu benim fikrimm anlayışla karşılamanızı bekliyorumm teşekkür ederimm
haklısın:good: herzaman her arızayı bılmek kolay degıl sebebı cok olabılıyor ıncelııp bakmak gerekıyor

KARA_VECTRA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaşlar benim2.0 vectra b kasa aynı problemi yaptı hararet birden yükseliyordu radyatör değişimi bile fayda etmedi gittiğim bi yetkili serviste bu arçların şase kablosundan hareret yptığını söyleyip kutup başlarıyla şase kablosunu değiştirdiler ve sorun çözüldü şu anda sıkışık trafikte bile hararet yapmıyor.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opis nasıl tüp takıyo onu anlamadım.ben direksiyon göbeği getirmiştim dışardan takın dedim takmadınlar yan sanayi diye.ilginç

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun tarafımdan çözüme ulaştırılmıştır.
çözüm için gerekli bilgiyi vermemekte direndiğiniz için teşekkür ederim. belki de tahmin edemediğiniz bu arıza için çok kolay deyip geçiştirdiniz. şuna emin olun ki arıza hiçte söylediğiniz gibi kolay birşeyden değilmiş.
ayrıca
teknik servis forumunu niye açtık? bilgiyi gizlemek için mi?

esefle kınıyorum.

tansugurler´isimli üyeden Alıntı

astrammm' Alıntı:
haklısın:good: herzaman her arızayı bılmek kolay degıl sebebı cok olabılıyor ıncelııp bakmak gerekıyor

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknik servis forumunu niye açtık? bilgiyi gizlemek için mi?

:good: