hangi markanın kapısından dönüp Astra j yi aldınız :)

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangi markanın kapısından dönüp Astra j yi aldınız :)

aynı araçlar değiller bence..  yeni oktavia çok güzel mesela ama iç malzeme kalitesi biraz düşük ..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
astra ya karşı octiva mesela

Octavia yeni nesliyle bence gayet alımlı oldu, işin ilginci Skoda modelleri denk Vw modellerinden uzun dönemde daha sorunsuzlar.

2. çocuklu bir aile babası olarak Astra dan daha mantıklı olabilir; iç mekanı ve özellikle bagajı devasa ancak sözkonusu otomobil olduğunda dediğim gibi benim için duygular daha önemli; ana model Jetta bile Astra sedandan "çirkin" ken Octavia nın bendeki şansı azalıyor..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2. el Astra skodadan daha iyi fiyata ve daha hızlı satılır diye düşünüyorum.kalite olarak da octavia güzel araba ama astra daha sağlam geliyor bana hep

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence octavia jettada daha güzel.  battle_Escrime

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende yeni octavia yı showroom da incelemiştim, ben aracı gerek iç gerekse dış tasarım ve malzeme kalitesi anlamında beğendim. Özellikle bagaj kapağının HB araç gibi arka camla beraber açılması eşya yüklemede ciddi bir kolaylık sağlıyor, devasa da bir bagajı var. Satış görevlisi bana aracın jetta platformunu kullanmadığını söyledi, hacim ve yapı olarak daha çok passat a yakın olduğunu daha doğrusu jetta ile pasat arasında bi yapısı olduğunu söyledi. Artık ne derece gerçek bilemiyorum.

Araçta ne olursa olsun bizim astraların dinanizmi ve albenisi yok, daha sade ve ağır başlı bi duruşu var. Marka takıntısı yoksa işlevsellik, ferah ve geniş bir iç mekan önemli ise bence çok iyi bir aile arabası ve ciddi bir alternatif, test sürüşü yapmadığım için konfor seviyesini bilemiyorum ama aracın içine oturunca konforlu bir his uyandırıyor. Araç için bana en üst donanım paket (ismini hatırlayamıyorum) 1.6 105 tdi + DGS için 64.000 TL fiyat vermişlerdi.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Bende yeni octavia yı showroom da incelemiştim, ben aracı gerek iç gerekse dış tasarım ve malzeme kalitesi anlamında beğendim. Özellikle bagaj kapağının HB araç gibi arka camla beraber açılması eşya yüklemede ciddi bir kolaylık sağlıyor, devasa da bir bagajı var. Satış görevlisi bana aracın jetta platformunu kullanmadığını söyledi, hacim ve yapı olarak daha çok passat a yakın olduğunu daha doğrusu jetta ile pasat arasında bi yapısı olduğunu söyledi. Artık ne derece gerçek bilemiyorum.

Araçta ne olursa olsun bizim astraların dinanizmi ve albenisi yok, daha sade ve ağır başlı bi duruşu var. Marka takıntısı yoksa işlevsellik, ferah ve geniş bir iç mekan önemli ise bence çok iyi bir aile arabası ve ciddi bir alternatif, test sürüşü yapmadığım için konfor seviyesini bilemiyorum ama aracın içine oturunca konforlu bir his uyandırıyor. Araç için bana en üst donanım paket (ismini hatırlayamıyorum) 1.6 105 tdi + DGS için 64.000 TL fiyat vermişlerdi.
octavianın jettadan daha kaliteli oldugunu ben de duymuştum.ondaki kalitesiz malzemeyi kullanmıyorlarmış.passat malzemesi kullanılıyormuş.ne derece dogru bilmem

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2001 fabiamın radyator fanını, su deposunu ve sağ cam açma düğmesini almıştım. su deposu golf, polo, ibiza, fabia için aynıydı. radyator fanı polo, ibiza ve fabia için aynıydı. cam açma kapama tuşu birebir toledo ile aynıydı. zaten parça üzerinde vw,audi,seat ve skoda amplemleri var. belki bazı parçaları audide bile kullanılıyordur.

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla ekonomik diye az kalsın renault clio 1.5 dci start stop alıyorduk annem araca baktı bunu alana kadar 5 10 bin daha fazla veririm astra j alırım dedi ve o gün opel ataköye gidip ellerinde olan sport paketli stil paketli bi araç varmış siparişi verdik beklemedeyiz 1 ay içinde elimde olucak ayrıca ben astra j delisiyim arabaya aşığım resmen doğru bir seçim yaptığımızı düşünüyoruz araç 1.3 dizel

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evden golf almak için çıktık, volkswagen bayisine gelmeden opel bayisi vardı oraya girip astra j yi test ettik ve astrayı aldık çıktık

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EmreCan link' Alıntı:
Valla ekonomik diye az kalsın renault clio 1.5 dci start stop alıyorduk annem araca baktı bunu alana kadar 5 10 bin daha fazla veririm astra j alırım dedi ve o gün opel ataköye gidip ellerinde olan sport paketli stil paketli bi araç varmış siparişi verdik beklemedeyiz 1 ay içinde elimde olucak ayrıca ben astra j delisiyim arabaya aşığım resmen doğru bir seçim yaptığımızı düşünüyoruz araç 1.3 dizel
aman hocam reno alıp canından olacağına opel al cebinden ol aşma karizman olsun :)