hangi kasko

hangi kasko

• Kullanılan toplam oy
    71

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ak sigortası olan bi arkadasım 8 günlük volvo s40 ın ön camı çatlattı sigorta değiştirirz ama yan sanayi takarız dedi gitti yaklaşık orjinaline 1000 ytl ye ykaın para verdi

hakkı yok bence yan sanayi takmaya yetkili servise gider camını değiştirmek istediğini söyler ve onay beklemeden 1 günde camı değişir (silikonun kuruması falan ) hasarsızlığıda kaybolmaz ..ben şimdiye kadar böyle değiştirdim hep

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamı aldığım zaman axa oyaktan yaptırmıştım fakat, sigortacı hasarda belli olur sözünün ne kadar doğru bir söz olduğunu anlamış oldum. Kendini bilmezin biri normal yolumda giderken üstüme çıkınca arabada baya bi hasar oluştu, araba serviste 10 günden fazla eksper raporu bekledi, ayrıca kaza esnasında kaldırıma sürtmekten dolayı jantta meydana gelen hasar tüm ısrarlarıma rağmen kazadan önce olmuş denilerek onarılmadı.

Bu seneki kaskomu Güneş sigortadan ve çok uygun bir fiyata yaptırdım, malesef yine kendini bilmezin biri tarafından arabaya sağdan girilince güneş sigortayı da test etme imkanı doğmuş oldu :D, ve gayet hızlı bir şekilde tepki verdiler.

ben 7 yıldır axa oyaktan yaptırıyorum kaskomu dediğin gibi birşeye hiç şahit olmadım. hyundai arcımdada opeldede sorun yaşamadım ...hatta aracımın ufak tefek çizik plastik aksamı varsa değiştirdiler eski vurukları bile yaptılar lastiğim kaldırıma sürtmüştü onu bile yazdırdım jantımında boyası gitmişti onuda boyattım oluşan hasarla birlikte bunlarda yapıldı yani ,hasarda 7000 ytl çıktı sadece beyanla hallettik ...ayrıca kaskomun süresi 4 ay geçmişti unutmuşum sigorta şirketide bana ulaşamamış bi dilekçe yazdık axo oyak a yeni acentemle birlikte % 50 hasarsızlığımıda geri aldım...ben şimdi ne diyim bu sigorta şirketine nasıl değiştireyim...bence servis, sigorta şirketi bağlantısı çok önemli olay orada bitiyor...

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 7 yıldır axa oyaktan yaptırıyorum kaskomu dediğin gibi birşeye hiç şahit olmadım. hyundai arcımdada opeldede sorun yaşamadım ...hatta aracımın ufak tefek çizik plastik aksamı varsa değiştirdiler eski vurukları bile yaptılar lastiğim kaldırıma sürtmüştü onu bile yazdırdım jantımında boyası gitmişti onuda boyattım oluşan hasarla birlikte bunlarda yapıldı yani ,hasarda 7000 ytl çıktı sadece beyanla hallettik ...ayrıca kaskomun süresi 4 ay geçmişti unutmuşum sigorta şirketide bana ulaşamamış bi dilekçe yazdık axo oyak a yeni acentemle birlikte % 50 hasarsızlığımıda geri aldım...ben şimdi ne diyim bu sigorta şirketine nasıl değiştireyim...bence servis, sigorta şirketi bağlantısı çok önemli olay orada bitiyor...

Yazdıklarınız doğrudur, dediğiniz gibi servis, sigorta şirketi ve acente bağlantısı da çok önemli ama sonuçta bunlar benim başıma bir şeklilde geldi, bende bir tepki olarak farklı bir sigorta şirketinin tercih ettim ve sebeplerini de axa oyak'a bildirdim. Bu gibi durumlar her şirkette mutlaka meydana geliyordur, önemli olan bu gibi durumların oranı.

İnşallah hiçbirimiz, hiç bir zaman kaskoya ihtiyaç duymaz.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah temennimiz o ..ama buradaki anketide hafife almayacağım oy sayısının biraz daha artmasını istiyorum ...sigorta yenileyecek olsam 2. tercihim şimdiden anadolu sigorta ama ilk yapacağım iş yetkili servisimle görüşüp kaskomu hangi sigorta şirketine yaptırsam daha az sorun yaşarım sorusunu sormak olacaktır