hangi kasko

hangi kasko

• Kullanılan toplam oy
    71

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sedanı alırken ergo isviçre kasko hediyeydi, bugün yeniliyorum. İşbankası çalışanı olduğumdan anadolu sigortaya yaptırdım. %35 hasarsızlık, %25 çalışan, %10 trafik kodu ve % 10 hoşgeldin indirimleri uygulandı.

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sedanı alırken ergo isviçre kasko hediyeydi, bugün yeniliyorum. İşbankası çalışanı olduğumdan anadolu sigortaya yaptırdım. %35 hasarsızlık, %25 çalışan, %10 trafik kodu ve % 10 hoşgeldin indirimleri uygulandı.

geriye ne kaldı zaten :p iyi günlerde kullanın

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Anadolu Sigortadan şimdiye kadar hiç mağdur olmadım. Primleri belki bazıları için fazla gelebilir ama hizmette maksimum.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta kadar yaptırdığınız acente de önemli. İşini ehli olmalı ve iş takibi iyi olmalı.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ve abim her sene araç kaskolarımızı Güneş Sigortaya yaptırıyoruz, memnunuz.pert olan aracımızın parasını 45 gün de bir tamam aldık.Ayrıca acente destegi, mini onarım vb hizmetleri, ayrıca teminatlara göre fiyatı uygun, tavsiye ederim.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Anadolu sigorta. her türlü hizmet var. prosedür çok az. Ayrıca zamanını bulursanız oldukça uygun fiyatları var

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ak sigortası olan bi arkadasım 8 günlük volvo s40 ın ön camı çatlattı sigorta değiştirirz ama yan sanayi takarız dedi gitti yaklaşık orjinaline 1000 ytl ye ykaın para verdi