Hangi H7

Kısa farlara hangi H7 tavsiye edersiniz?

• Philips NightGuide

Oy: 3 10.0%
  • Philips X-tremeVision

Oy: 12 40.0%
  • Osram Night Breaker Plus

Oy: 9 30.0%
  • Bosch Plus 90

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    30

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hangi H7

hllb link' Alıntı:
bu önemli işte eğer plus sadece %30 uzun ömürlü ise xtreme daha mantıklı. performansları aynı gibi zaten sanırım. belki xtreme biraz daha iyi olabilir. o zaman ben xtreme alayım en iyisi :)
halil abi krom ampullerde parlak sönük yanıyo :( ama philips daha iyi olabilir.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
halil abi krom ampullerde parlak sönük yanıyo :( ama philips daha iyi olabilir.
muhtemelen öyledir. turuncu t20 almayayım vazgeçtim :) aslında en güzeli arabayı satıp sport+afl almak :)

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
muhtemelen öyledir. turuncu t20 almayayım vazgeçtim :) aslında en güzeli arabayı satıp sport+afl almak :)
abi ben aksarayda carrub marka turuncu ampul buldum.şimdiye kadar kullandığım en uzun solmayan ampul diyebilirim.bulabilirsen bir dene bu markayı.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
abi ben aksarayda carrub marka turuncu ampul buldum.şimdiye kadar kullandığım en uzun solmayan ampul diyebilirim.bulabilirsen bir dene bu markayı.
turuncuya karar vermiş değilim aslında, acaba nasıl olur diye düşündüm. belki bi ara eser de denk gelirse denemek için alabilirim.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
turuncuya karar vermiş değilim aslında, acaba nasıl olur diye düşündüm. belki bi ara eser de denk gelirse denemek için alabilirim.
tavsiye derim abi  greatt

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

philips x-treme vision aldım. umarım uzun ömürlü olurlar. bu arada bir de turuncu t20 buldum GE marka, camı boyalı değil kendinden turuncu ama tek flaman olduğu için almadım.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
philips x-treme vision aldım. umarım uzun ömürlü olurlar. bu arada bir de turuncu t20 buldum GE marka, camı boyalı değil kendinden turuncu ama tek flaman olduğu için almadım.
hayırlı olsun abi kullandıktan sonra yorumlarını alalım bu ara bende değiştirmek istiyorum ,birde gündüz lambaları için çoklu led kulllanan ve arıza ışığı yakmsayan bir sistem buldum surtaş aydın da fiyat olarak 120 tl dediler bakalım düşünüyorum

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
hayırlı olsun abi kullandıktan sonra yorumlarını alalım bu ara bende değiştirmek istiyorum ,birde gündüz lambaları için çoklu led kulllanan ve arıza ışığı yakmsayan bir sistem buldum surtaş aydın da fiyat olarak 120 tl dediler bakalım düşünüyorum
teşekkürler ulaş, gece kullandıktan sonra yorum yaparım. gündüz farları için de baktım GE marka kendinden turuncu (sonradan boyama değil) buldum ama tek flamandı. bir de philips silver vision var dışı metalik (ilk sayfada paylaşmıştım) ama o da tek flamanmış. bu arada ankara fm tuning http://www.fmtuning.com/ gündüz farları için led ampul ve beraberinde elektronik bir devre var fakat o tarz bir işlem istemediğimden ilgilenmedim. istersen bir ara sor.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
teşekkürler ulaş, gece kullandıktan sonra yorum yaparım. gündüz farları için de baktım GE marka kendinden turuncu (sonradan boyama değil) buldum ama tek flamandı. bir de philips silver vision var dışı metalik ama o da tek flaman. bu arada ankara fm tuning http://www.fmtuning.com/ gündüz farları için led ampul ve beraberinde elektronik bir devre var fakat o tarz bir işlem istemediğimden ilgilenmedim. istersen bir ara sor.
ok abi bi arayıp sormak lazım turuncu ampule gelince ebay dan almıştım 3 ay kullandım sonra patladı çin malı pek kaliteli değildi ama gündüz ve gece çok şık duruyordu.