Hangi boş cd daha iyi..!

ABilgin0561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vectramda cdr500 tipî cd çalar var. orijinal cd çaları yani. Bazı cd lere error hatası veriyor keyfine göre okuyor yani. CD çalar temizleyiciyle temizledikten sonra dolduracağım boş cd leri hangi marka kullanmalıyım? TDK ve verbatim in en iyisi olduğu söyleniyor. Konu hakkında bilgisi olanlardan acil yardım bekliyorum..

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyi CD eş dosttan alınan bedava olanıdır :) Şaka biryana piyasada okadar çok değişik marka varki artık birbirine karıştı. Verbatim, Philips, Tdk, Hyundai iyi markalardır ama asıl iş yazma hızıdır. Yazma hızınızı 56X değilde 16X yaparsanız sürücü daha sakin yazıyor ve daha kaliteli oluyor. Bilindik markayla düşük hızda yazdırıp öyle deneyin.

ABilgin0561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teflon cd kullanın ;)

Teşekkür ederim öneriniz için Fatih Bey. Teflon cd yi eski teknoloji kaldırabilir mi orasıda var :))

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:00 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:56 ----------

En iyi CD eş dosttan alınan bedava olanıdır :) Şaka biryana piyasada okadar çok değişik marka varki artık birbirine karıştı. Verbatim, Philips, Tdk, Hyundai iyi markalardır ama asıl iş yazma hızıdır. Yazma hızınızı 56X değilde 16X yaparsanız sürücü daha sakin yazıyor ve daha kaliteli oluyor. Bilindik markayla düşük hızda yazdırıp öyle deneyin.

Eskiden her yerde bulunmuyordu Arif Bey eş dosttan alınan cd ler kıymetliydi hem de bedavaydı :) Anlıyorum demek istediğiniz yani cd den ziyade yazım hızı önemli. Bizim efsane kaldıramıyor tabi yüksek teknolojiyi :) muhtemelen error uda bu yüzden veriyor.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
princo

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
princo hariç her marka olur... ben diamond kullanıyorum bi sıkıntı görmedim... ama princo bizi canımızdan bezdirdi, 3 tane cd yaptım, cd leri hep poşetinde el üstünde tuttum ama sürekli error verdi...
sonra diamond markasına yazdım müzikleri, yerden yere vurduk, bitek error vermedi daha...

ABilgin0561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öneriniz için teşekkür ederim Mahmut Bey..
Pahalı olsunda sorunsuz çalışsın sıkıntı yok Tolga Bey :)
Anladım Ahmet Bey. Arabanın bu kadar seçici olması iyi bir şey mî kötü bir şey mi anlamadım gitti..