hangi aküyü seçmeliyim

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
geçen mutlu akünün de kuru tipini gördüm...

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
delphi dir olay

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"
devrım' Alıntı:
inci takalım dedi ama araba astra coupe kıyamadım"
devrım' Alıntı:
Şu anda inci ve mutlu aküler, yurt dışana ihraç yapan firmalardır. Bir çok ünlü firma ile(WW, mercedes, reno) anlaşmalar imzalamışlardır. Aslında sorun kendimize ve ürünlerimize güvenmemekten kaynaklanıyor. Ben yıllardır mutlu akü kullanırım, bir günde aküden şikayetim olmadı. Bırak şikayetimi, çevremde şikayet bile duymadım. Zaten aküden nasıl bir şikayetimiz olabilir ki.

Benim önerim mutlu'dur.....:hıh:

mafia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü olayında Mutlu'dan şaşmamak lazım, neredeyse tüm dünyada kullanılıyor. Biz gidip ithal akü arıyoruz. Ben ekonomiyi yakından takip eden birisi olarak söylüyorum, Mutlu Akü yıllık siparişler ile, yurt dışı bağlantıları kurarak çalışıyor. Kalitesi ve güvenilirliği tartışılmaz.
Bir de sakın şuna aldanmayın, piyasada 2 yıl garantili diyerek satılan, markası duyulmamış aküler var, pek çoğu da uzak doğu üretimi. Bunlar, satıcının "garantisi biziz abi" mantığıyla sattığı ve ticaret bakanlığından satış izni almak için 2 yıllık garanti veriyoruz, ama karşınızda 6 ay sonra bizi göremeyeceğiniz için sorun yok diyen ithalatçıların ürünleri.
Özellikle soğukların başladığı dönemlerde, ömrünü doldurmaya yakın aküler özelliklerini kaybediyor ve bir süre sonra çalışmaz duruma geliyorlar. Siz de tam bu sırada şimdi kim gidip aküye 100-120 YTL verecek deyip, bu dandik aküleri 45-50 YTL'ye alıyorsunuz. Sonucu ise tam bir felaket, şanslıysanız akü araçtan önce bozulur, yok şansızsanız ürettiği düzensiz akım ile aracın elektrik tesisatına zarar verir ve sensörlerden ve/veya elektronik beyinlerden birkaçını bozar. Size maliyeti 200 ile 5000 YTL arasında olabilir.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bozmaz da ;arz dinamosunu zorlar gibime geliyo akim uretmek icin kasar ama aku dolmuyo tabi kotu olur mutlu ve inci iyi hemde cok

devrım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese çok teşekkürlr ben Delphi aldım 60 amper fiyatıda 80 ytl bosh vardı oda 110 ytl di ama satıcıda bunu tavsiye etti opelin aküleriymiş ... herkese iyi günlerr..