hangi aküyü seçmeliyim

devrım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküm sanırım bitmiş 2 gün aracı kullanmadım araç çalışmadı en iyisi hangisi iyse onu takayım diyorum ama marka bilmiyorum adama sordum inci takalım dedi ama araba astra coupe kıyamadım. bilenler varsa sevinirim.. bide 60 bin bakımı geliyor ankarada nerde ve kaça çıkar servisle çok pahalı diyorrr bide onu söylerseniz sevinirm

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben Opal'de 15.000km bakımını bir hafta önce 335 YTL. dediler. Telefonda sorduğumda 280 YTL civarı dediler itiraz ettim ve istemeye istemeye motor yağını Opel Long Life kullanmak şartıyla 287.00 YTL. ye yaptırdım. Bence sorup araştırmadan servise gidip kazıklanma telefonda sor öğren ve iyice teyit et ondan sonra götür. Yoksa sonra benim gibi üzülürsün. Çünkü daha sonra Opan'dan sorduğumda 15.000km bakımı için 230-260 YTL. arası tutar dediler. Onun için dikkatli olmanı tavsiye ederim. Ayrıca bakımdan sonra test sürüşüne birlikte çıkma konusunda ısrar et çünkü müşteri taleplerini ve isteklerini es geçiyor ve önemsemiyorlar arkadaşım aracın garanti kapsamında ise yapmak zorundalar.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra coupe ye niye kıyamıyorsun aha doğrusu kıyılacak bişey yok inci kullanıyoruz bizde ve çok kaliteli exide ile birlikte uretılmekte corvette nin aküsünün markası. tavsiye ederim yani. usta konusunda da yardımcı olabilirim. opelden süper anlayan ve ucuza temizKAZIKatmadan iş çıkaran bir ustam var yani

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence aküde multuyu tercih et ben aldım çok memunum akü şarj etmediği zaman 200 km götürdü arabayı

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi yuasa kuru akü süper akü ama biraz duygusal basıyor