Güvenmemekte haklı olduğumu bir kez daha ANLADIM!

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servislerin tümüne kibrit suyu valla..

Yalan hepsi. Onlar kendileri tamir yapmiyorki. Izmit ekcan mesela bir elektronikçi ile anlasmali. Ona gonderiyolar boyle teypleri. E boyle olunca elektronikçi bir fiyat biçiyo ekcan kendine bi kar biçiyo. Sonra öpüyor kullaniciyi yolluyor..

Ki zaten servisler elektronikçiler vs.. (sadece genelleme yapiyorum, iyileride var) yetkili servise gelenleri enayi yerine koydukları için. Ne kadar öpsek kardır diyerekten fiyatlari abartiyorlar.. Yerse yani..

+1000

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servisleri adamın piskolojisini bozar,hiç işim olma o servislerde :S

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şimdiye kadar 3 servisle işim oldu sadece Ankara da Konya yolu üzerindeki servisi beğendim Diğer ikisi fıss.Çorum Giray yağ ve yağ filitresi değişimene 110 Tl istedi.Çıktım ordan Özşene Özel Servise gittim 60 Tl ve ikiside Gm 10/40 ve aynı flitre.Ben zaten tahmin ediyordum sadece aynımı diye sordum ve durum ortada.Artı bakıyosun hep gencecik elamanlar Yetkili servislerde.Ben 40 ını aşmış kimse görmedim.Yani parası nekadar fazla ise tecrübede ters orantıda okadar boşşş.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yetkılı servıslerın hepsı aynı hemen hemen mesala ford servısı gecen hafta abımız servısı karıstırdı yeni arabanın boyası dokulme problemı var kabullenmıyorr bızde genelmudurlugune kalayladık arabayı kapımızdan alcaktılar nerdeyse hepsı uşkiat peşinde yenı arabalar satık satık polıtıkası uyguluyolar malesef

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkılı servıslerın hepsı aynı hemen hemen mesala ford servısı gecen hafta abımız servısı karıstırdı yeni arabanın boyası dokulme problemı var kabullenmıyorr bızde genelmudurlugune kalayladık arabayı kapımızdan alcaktılar nerdeyse hepsı uşkiat peşinde yenı arabalar satık satık polıtıkası uyguluyolar malesef

Araç ford fiesta ise onların marspiyellerinde dökülme oluyor keske aracı almadan internetten arastırsaydınız.

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bu zamanda yetkili servislere kaptıracak kadar çok param yok.,
hepsi yetkili servis adı altında iş yapıyor ama özel servisler kadar olamıyorlar.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bikere bile gitmedim gitmemde özel servisler ne gene duruyo onuda geçtim giderim sanayide bakımını yaptırırım daha iyi özel servislerden en azından arabamı 2 3 gün alıkoymuyolar

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servislerin tümüne kibrit suyu valla..

yalan hepsi. onlar kendileri tamir yapmiyorki. İzmit ekcan mesela bir elektronikçi ile anlasmali. ona gonderiyolar boyle teypleri. e boyle olunca elektronikçi bir fiyat biçiyo ekcan kendine bi kar biçiyo. sonra öpüyor kullaniciyi yolluyor..

ki zaten servisler elektronikçiler vs.. (sadece genelleme yapiyorum, iyileride var) Yetkili servise gelenleri enayi yerine koydukları için. ne kadar öpsek kardır diyerekten fiyatlari abartiyorlar.. yerse yani..

Ek-can mı aman düşman başına :D Arabayı alcağımız zaman azmı eziyet çektik
Yetkili servislerin hepsi böle :(

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garanti bitene kadar mecbur ama sonra önünden bile geçmemek lazım. Jant kapağını söküp takınca bile işçilik yazıyorlar