Güvenmemekte haklı olduğumu bir kez daha ANLADIM!

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bugun yaşadığım kısa bı olayı sıze aktarmak ıstıyorum..!aracım 2001 corsa C...teyp mekanıgı bozuldu..Daha dogrusu babam zorlamıs ve bozmus nyse mevzuya gecıyım..Neresi olduğunun önemi yok..! yetkili servise gıttım ve teyp tamırını ıstedım..bana teybı sokeceklerını ve ancak 1 hafta 10 gun ıcınde yapılmıs olur ve sızı ararız aracı getırırsınız takarız..fıyat ıcınde bakarız ne kadar sorunu var..eger bılmemnesı bozulmusa bılmem ne bı suru sey saydılar bana..240 ytl ye degıstırırız dedıler..adam konusurken zaten bana geldıler söyledıklerının cogunu dınlemedım..sonra bakarız dedım ve cıktım oradan..Gittim seyrantepe Hilal elektronik adem ustaya..dedım bu teybı yapabılırmısın..?yaparım dedı..dedım kaça yaparsın?Tutucagı 30-40 ytl bıseydır dedı..dedım yaparsan sevınırım sımdı....usta söktü yarım saat ıcınde yaptı taktı..nedır borcum dedım:) sen yabancı degılsın 35 ver yeter dedı...sımdı burdakı olay 1 hafta 10 gun teyıbsız kalıcam...ustune ustluk 240 ytl para verıcem..bıde tekrar gıdıcem teyp taktırmaya...oylum oylum selvı boylum..hıc bısey demıyorum artık..ÇILDIRMISLAR..!!!!!!!!!!!

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servislerin tümüne kibrit suyu valla..

yalan hepsi. onlar kendileri tamir yapmiyorki. İzmit ekcan mesela bir elektronikçi ile anlasmali. ona gonderiyolar boyle teypleri. e boyle olunca elektronikçi bir fiyat biçiyo ekcan kendine bi kar biçiyo. sonra öpüyor kullaniciyi yolluyor..

ki zaten servisler elektronikçiler vs.. (sadece genelleme yapiyorum, iyileride var) Yetkili servise gelenleri enayi yerine koydukları için. ne kadar öpsek kardır diyerekten fiyatlari abartiyorlar.. yerse yani..

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir arabamı yetkili servise götürmedim götürmemde :) nedenlerinide arabalarımı sattığım kişilere de acıklıyordum..resmen kazıklanıyoruz bedavadan paramızı yiyorlar!

onlarda haklılar az çok çünkü o ismi almak icin hava parası ıvır zıvır dünya para alıyorlar o servisi actırmak icin...kazanç markajlarıda buna göre..

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servislerin tümüne kibrit suyu valla..

yalan hepsi. onlar kendileri tamir yapmiyorki. İzmit ekcan mesela bir elektronikçi ile anlasmali. ona gonderiyolar boyle teypleri. e boyle olunca elektronikçi bir fiyat biçiyo ekcan kendine bi kar biçiyo. sonra öpüyor kullaniciyi yolluyor..

ki zaten servisler elektronikçiler vs.. (sadece genelleme yapiyorum, iyileride var) Yetkili servise gelenleri enayi yerine koydukları için. ne kadar öpsek kardır diyerekten fiyatlari abartiyorlar.. yerse yani..

Valla o kadar dalaveresini bilemem..Yapıyorlarsa günahları boynuna!
Arada 50 ytl fark olsa tamam,hadi 100 olsun onada kabul..tamam be tamam 240 ıda verecem,al param çok cuvalla nasıl olsa,gözümü yumar yaptırırım!!! 1 hafta 10 gun sonra tamır yapılır sonra bız sızı ararız getırırsınız aracı arabaya takarız teybı!BUNA NE DEMELİ?PARANLA İŞ YAPTIRAMIYORSUN BUDA ÇOK ÖNEMLI BI NOKTA BANA GÖRE!240 ytlyı orda ver yıne yapmıyorlar!!!Arada 205 mılyon fark var abi 205 milyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gerçekten ÇOK AYIP YAPTIKLARI..Yemin ediyorum,vallahide billahide çok büyük ayıp..Bu kadar olamaz artık!YAZIK GÜNAH BU MİLLETE! Tek söliyebıldığım sey ÇILDIRMIŞLAR ARTIK..!

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir arabamı yetkili servise götürmedim götürmemde :) nedenlerinide arabalarımı sattığım kişilere de acıklıyordum..resmen kazıklanıyoruz bedavadan paramızı yiyorlar!

onlarda haklılar az çok çünkü o ismi almak icin hava parası ıvır zıvır dünya para alıyorlar o servisi actırmak icin...kazanç markajlarıda buna göre..

Şimdi arkadaşa cevap yazdım abi..Bi oku lütfen..Tamam alsınlar almasına kabul..Paranla'da yaptıramıyorsun kii..söyledıklerı dudak ucuklatan rakamı versende arabanı yapıp vermıyorlar..Yarım saatlık işi sana 10 gun sonraya atıyor..Kazık atıyorsun madem 35 olan seye 100 de..hadi 150 de...240 deme kardesım deme..!Salak degıl bu mıllet..!Ve buyuk ayıp yaptıkları..Bugun o kadar moralım bozuldu kı..Vayy haline bu memleketın dedım..Vatandaşı böyle kazıklıyolar demek kı dedım ıcımden bugun..Guvenmemekte haklı oldugumu bır kez daha anlamış oldum!

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi farkindayım çok sinirlenmişsiniz ama şu anki siniriniz size hiç bir şey kazandırmayacakdır.Önce sakinleşin beyfendi,evet haklısınız gerçekten yaptıkları çok ayıp bir şey resmen dolandırıcılık,24o tl'ye sıfır teyp veriyolar zaten..

Herkes kendisine göre haklıdır gerçek olan şu ki hepimiz biliyoruz yetkili servisleri,hepimiz yaka çekiyoruz.
Dedim ya ben götürmüyorum aldığım hiç bir aracı..Özel serviste yaptırıyorum bütün işlemleri aralarındaki farklar ise;

Özel servis hemen ilgileniyor çözümünü buluyor..
Yetkili servis yoğunluğundan dolayı gün atıyor.
Özel servisin 3o Lira dediği bir işleme,
Yetkili Servisi 235 Lira'da diyebiliyor.

İşin aslı şudur ki,herkes bizim gibi maddi durumlardan dolayı 3'ün 5'in Lafini yapmadığı için yetkili servisler dolup taşıyor fiyatlar da bu derecede yüksek oluyor..

Son düzenleme:

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi farkindayım çok sinirlenmişsiniz ama şu anki siniriniz size hiç bir şey kazandırmayacakdır.Önce sakinleşin beyfendi,evet haklısınız gerçekten yaptıkları çok ayıp bir şey resmen dolandırıcılık,24o tl'ye sıfır teyp veriyolar zaten..

Herkes kendisine göre haklıdır gerçek olan şu ki hepimiz biliyoruz yetkili servisleri,hepimiz yaka çekiyoruz.
Dedim ya ben götürmüyorum aldığım hiç bir aracı..Özel serviste yaptırıyorum bütün işlemleri aralarındaki farklar ise;

Özel servis hemen ilgileniyor çözümünü buluyor..
Yetkili servis yoğunluğundan dolayı gün atıyor.
Özel servisin 3o Lira dediği bir işleme,
Yetkili Servisi 235 Lira'da diyebiliyor.

İşin aslı şudur ki,herkes bizim gibi maddi durumlardan dolayı 3'ün 5'in Lafini yapmadığı için yetkili servisler dolup taşıyor fiyatlar da bu derecede yüksek oluyor..

Doğru,haklısınız..Ne denir ki başka?..Ben şunuda düşünüyorum buraya üye olan arkadaşlar bilmese bile burada bunları okuyarak gözünü açabilir..Ya dünyadan bi haber olanlar ve durumu benım gibi olanlar..?! ALLAH korusun bunlardan sölencek baska bısey yok sanırım!

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet beyfendi,paylaştığınız ve emeğiniz için teşekkür ederim..

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet beyfendi,paylaştığınız ve emeğiniz için teşekkür ederim..

Ben teşekkür ederim ilginiz için..Herkez anlasın istiyorum...Farkında olmayanlar farkına varsın diye buraya yazdım..! Çünkü yapılan çok büyük yanlış ve ayıp..Tabi ayıp nedir biliyorlar mı orası tartışılır?...