Güvenlik filmi hakkında

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben aracımın camına güvenlik filmi çektirmeyi düşünüyorum.Gerçekten işe yarıyormu ve ne kadara mal oluyor bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Hani bi reklamda vardı bi ara,herifler balyozla vuruyolar cama ama parçalanmıyo onu mu diyosun ???

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ewt çok faydası var ki siz istanbuldasınız bu sizin için daha iyi olur fiyatı hakkında bilgim yok diğer arkadaşlar belki bilirler.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ankaradayım ve ankara da istanbul gibi oldu.Arabmda ses sistemi vs var içim rahat olmuıyor.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasal prosüdür nedir? Aynasızlar falan bi şiy demesin. Sakata gelmeyelim.

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben benim arabaya güvenlik filmi taktırmak istedim ama sonradan vaz geçtim çünkü ön ve arka cam hariç bütün camlara takıyolar izmirde egem yetkili serviste bana öyle söylediler ve opel corsaya 350 ytl gibi bir fiyat verdiler. ziebarta gittim ve bana 650 ytl gibi bi fiyat bende vazgeçtim. renkli cam filmini çektirdim fiyat olarak da 300 ytl ye yaptılar çok güzelde oldu camlarıda sökmeden yaptılar. çok da güzel oldu

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis kesinlikle yasak diyor.Güvenlik filmleri eger renksiz ise sorun olmayabilir, ama koyu renk ise, polis kesin sorun çıkartır.

ScArC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koyu cam filmi olanlara; olur da polis aracınızı film yüzünden bağlamaya kalkarsa, sakın bağlatmayın. kanunda böyle birşey yok. incelemenizde fayda var. prosedür şöyle işliyor; polis filmlere ceza yazıyor ve ruhsata bandrol benzeri bi etiket yapıştırıyor. daha sonra cezayı ödeyip, filmleri de söktükten sonra o etiketi trafikte iptal ediyorsunuz. sözün kısası, polisin film yüzünden arabayı bağlama veya otoparka çekme yetkisi yok.