Güneş yanığı yardım

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Boyat boyatmadan önce Resmini alıcıya gösterirsin. İnanmassa inanmaz yapcak bir şey yok insanlar o kadar ölücü olmuşki gecen hafta öğretmen arkdaşımla araç bakmaya gitti uygun fiyatlı bir polo trendline bulduk arkadaş beyenmemiş neymiş vites körüğü çok yıpranmış kimbilir nasıl kullanmışki o vites körüğü öyle eskimiş. Bende " Ozan hadi oradan yaa senin araba almaya niyetin yok 3 kuruş paranla sıfır araba arıyorsun." dedim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Boya yanıklarının çözümü yok diye biliyorum. Ama ne kadar koruma olursa olsun özellikle koyu renk araçlarda il yanacak yer motor kaputu. Şazmaz yanar. Ön güzeli kendini fazla kasmayacaksın. Ve gitti yere kadar diyeceksin ve sürmeye devam. ;) benim aracın ön kaputunda var. Tamamen renk ölene kadar devam edeceğim ve sonrada boya ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hiç boşuna buyayı kurtaracağım diye çeşitli metodlardan medet umma. Boya bariz bir şekilde deforme olana kadar ya görmemezlikten gel, yada aracını komple boyat (tavanda boya yanığı varsa diğer yerlerde de çok az da olsa başlamıştır). Güneş yanığından kurtulmak için boşuna para harcama, harcayacağın paraya aracını rahatlıkla boyatırsın. Arabamın resimlerini ekleyeceğim, iki resim arasında yaklaşık 2 yıllık bir zaman farkı var. Boyayı kurtarmak için 3 kere komple kaliteli ve markalı boya koruma yaptırdım, sadece süreç yavaşladı hepsi o. Harcadığım paraya aracı rahatlıkla komple boyatırdım. İsteyen istediğini desin boşver, 3-5 galericinin çok bilmişlik tavırlarını da kafaya takma (onlar bu işleri madem çok iyi biliyorlar da neden dükkanlarında çoğunlukla 2. sınıf araçlar var, demekki bu tür araçları daha kolay satıyorlar, diğer yandan hangimiz gönül rahatlığı ile galeriden araba alıyoruz ki?)

kjh106.jpg

sany1929.jpg

osti10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Noter çok para ister yanlız böyle bi durumda ufacık bi imzaya bile 60lira aldıklarına göre..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya bırakın noter vs mal alıcıya satılır arkadaşlar ;) takmaya bile degmez.

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne günlere kaldık :D eski aracımın boyasının hafif bi kısmında zamana baglı olarak dokulmeler olmustu.autokinge rotusa göturmeden resimlerini cekmistim aracı satarken kazalı demesinler diye.arac satılırken isime yaramıstı resimleri sanada tavsiyemdir.