Gülen yüzlüm Sevda'm Doğum günün kutlu olsun

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-----------------------------
ve tarih tekerrür eder...
yine bir 6 mayısa saatler kala nefeslerimizi tutup,öpücükler arasında pastamızdaki mumları üfleriz:].....
yıllandıkça güzelleşen bir şarap misali,güzelleşen sevgilim benim:]hasretle öpüyorum,
nice yıllara hayatım;)....
gülen yüzün hiç solmasın...
Birlikte nice nice yıllara...
(yeni konu açılmadan 1 sene önceki konudan devam ediyoruz:D:Dkonu kirliliğine gerek yok:Dnihahaha)
------------------------------

";) öleee kuru kuru olmasss akşama ordayım;) hediyesimiii şarabımııı sonacımaa öpücüğümü ıjlak ıjlak isterimm,,Teşekkür ederim Sefgilimm,,Nice nice yaşları beraber karşılamak dileğimle.."

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wayyyyyy anasına :D

gelin iyiki doğdun
"Gadirrr kahveyi tuzlumuu karabiberlimi istionn onu söleesene sen bi hele:)ama tabiki yinede sen sağol canımm;)"

teyzoşluktan gelinliğe bir yılda neler değişmiş :)

Sevdacım nice nice mutlu senelere güzel gönlünden her geçen gerçek olsun hakediyorsun. Doğum günün kutlu olsun şimdiden :D

"Hayatt değişkne olması ile ünlü zamandan da hızlı hareket etme yetisine sahip bir olgu:) değişmeyen tek şey değişimin ta kendisi imiş ;) Yelizcim canım teşekkür ederim çok sağolll :p"

Aaaa...! İhtiyar Kurt... !
Desem beni gebertir o yüzden Ormanda İhtiyar Kurtla karşılaşan kırmızı başlıklı kız doğum günün kutlu olsun deyip olayı toparlamak lazım... :)

Nice mutlu, huzurlu, sağlıklı, paralı, şanlı, şöhretli, şöbiyetli yıllara... :)

"Kurduuu kuzuyuuu katmayalımm ama lütfeennn;) Canım arkadaşımm espri yeteneği özel insan , sağolll heep beraber olsun inşallaah"

Mutlu yıllar canım kızım.. Seni ve 1. dereceden akrabalarından en güzel olanını çok seviyorum :D:D
"Babam ve Oğlum filmi bizim için sanki;) Yavuzum Can arkadaşım sağol, nice yılları beraber karşılamak üzere "

"Teşekkür ederimm Kerem:)"

Yinemi yaa :]
neyse doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice senelere inşallah.Bak bu sefer kendimi katmadım :rolleyes:

":) böleee yazınca kendini katmayınca kurutulabilceeni sanıosun dimi aahh be tosbağmm yanılıosunn"

mutlu yillar

artik resit olmana sevindim. Ehliyete basvurdunmu ??

nice senelere Sevda :D

"neden see beni en çok güümseten ve aa çok yaratıcı harika dediğim bir mesaj olmu:) Taner çok çok teşekkür ederimm"

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nice yıllara abla.

saygılar
":p sağol ablacımm.."

amanin bikaç yıl önceki doğum günü kutlama konusu geldi aklıma :D 4 hafta mı sürmüştü?
bu yıl ki etkinlikler ne kadar sürecekk?? :D

nice mutlu yıllara sevda, seni tanımak ne güzel.. ;)

"Deliii ibrahimimm sağolll iki gözüm:) bi tanıyan bi tanımayan işte naparsın:p"
happy birthday to you ;)

nice mutlu huzurlu parali yıllara doğum günün kutlu olsun ...

"Çok çok teşekkür ederim.."

Ne güzel bir günde doğmuşsunuz (hıdrellez), Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu ve sağlıklı yaşlar dilerim...
"Çok teşekkür ederim , sağolun.."

"Sağ olun.."

"Sağ olun.."

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğum günün kutlu olsun Sevda,sağlıklı,mutlu,huzurlu nice seneler dilerim .