GTC ye opc ön tampon ve marşpiyel

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra gtc turbo'ma ön opc tampon ve marşpiyel arıyorum adana daki arpel e gittim marşpiyel in tanesine 750 tl fiyat verdi bana cok anormal bi fiyat geldi nerede bulabilirim opc eklerini ? şimdiden herkese teşekkürler..

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) KARDES iyi fiyat almissin bence opc on tamponu sislerle beraber 4000 den asai alamassin yan marspiyerleride tanesi 900 tl ye veriyolar indirimsiz nerden biliosun desen benim aracta soylediklerin mevcut baya pahaliya patladi daha uyguna baya zor bence fiber doktur

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alla alla neden bu kadar pahalı ya ama senin verdigin fiyata göre benim aldıgım fiyat gercekten iyi yani ben ona cok pahalı diyordum arastırıyorum ucuz fiyata var mı diye ama zor yani bulamıyorum neyse olmadı servisinden sipariş vericez gibi görünüyor yapacak baska bişey yok gibi teşekkür ederim bi de bişey daha sormak istiyourm eklerden sonra araba daha kalıplı durdu dmi ?

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc body her zaman mükemmel durur. Corsa D için ön tampon fiyatı 4300 TL , arka tampon 3600 TL , marşpiyerler 1400 Tl civarı idi...Sen düşün fiyatları.

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komple tamponların fiyatı o şekilde gtc aracına sadece opc ek takmayı düşünmezmisin

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alla alla neden bu kadar pahalı ya ama senin verdigin fiyata göre benim aldıgım fiyat gercekten iyi yani ben ona cok pahalı diyordum arastırıyorum ucuz fiyata var mı diye ama zor yani bulamıyorum neyse olmadı servisinden sipariş vericez gibi görünüyor yapacak baska bişey yok gibi teşekkür ederim bi de bişey daha sormak istiyourm eklerden sonra araba daha kalıplı durdu dmi ?

astra tuning bolumunde benim aracin fotolari mevcut tampon ve marspiyerden sonra aracin taninmaz hale geliyo;)

06volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra gtc turbo'ma ön opc tampon ve marşpiyel arıyorum adana daki arpel e gittim marşpiyel in tanesine 750 tl fiyat verdi bana cok anormal bi fiyat geldi nerede bulabilirim opc eklerini ? şimdiden herkese teşekkürler..

çok kolay bir tuning modifiyeciye git cizimleri printirdan cikar en kötü fiyat 1.250 tl + boya bu fiyat içinde olucaktir aynisini yaptir hem ucuz hemde cebine kalır adana da varmidir bilmemem ama ankarada bu işin uzmanlari var

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kolay bir tuning modifiyeciye git cizimleri printirdan cikar en kötü fiyat 1.250 tl + boya bu fiyat içinde olucaktir aynisini yaptir hem ucuz hemde cebine kalır adana da varmidir bilmemem ama ankarada bu işin uzmanlari var

2 gün sonra kırılıp dökülcek boyası atcak,orjinali gibi durmıcak çakma durcak ben tavsiye etmem.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün sonra kırılıp dökülcek boyası atcak,orjinali gibi durmıcak çakma durcak ben tavsiye etmem.
ben corsam da tam 1 yıl boyunca fiber tampon eklerini kullandım dediklerinin hiçbiri olmadı. Ön tampon ekini defalarca çarpıp sürtmeme rağmen. lütfen insanları yanlış şekilde yönlendirmeyelim;)
işi bilen bi usta yaptıktan sonra hiç birşey olmuyo.....

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben corsam da tam 1 yıl boyunca fiber tampon eklerini kullandım dediklerinin hiçbiri olmadı. Ön tampon ekini defalarca çarpıp sürtmeme rağmen. lütfen insanları yanlış şekilde yönlendirmeyelim;)
işi bilen bi usta yaptıktan sonra hiç birşey olmuyo.....

Yanlış yönlendrimeyle ne ilgisi var,20 taneye yakın arkadaşım fiber yaptırmıştır hemde çok çok iyi yerlere ama hepside kırılıp döküldü,istinalar kaideyi bozmaza gelir bu..fiberleri övmeyelim lütfen