götergelerimin yeni hali...

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efenim netten saatın aldığım krom hallkaları göstergelere takmak için 2-3 hafta önce aracın göstergelerini söktüm. Üürünle birlikte gelen montaj kılavuzunda "gösterge camını arkada bulunan tırnak vasıtası ile ayırın" işelmini yapmak için göstergenin arkasını çevirdim ama tırnak mırnak yok tabi.. plastik cam krom halkaları takacağım siyah zeminle presli bir şekildeydi neyse biraz zorlayıp camı çatlatıp çizdikten sonra camı ayıramayacağımı anladım... hatta forumdaki arkadaşlardan yardım istedim amam bişey çıkmadı..
neyse aldım elime göstergeleri ve camı, şaşmaz ve başkent sanayi ile beş on tuningcilerde turlamaya... kimse sorunumu çözemedi.. :mad: camı kırıp pimapencilerde cam kestiriyim dedim ama cam kavisli olduğu için oda olmadı..
en sonunda camı ayırmadan halkaları takmayı başardım birde hazır tacho'yu sökmüşken ibreleri kırmızıya boyayım dedim ibreleri sömek için çok uğraştım onlarıda çıkaramadım...:mad: bende ibreleri göstergenini üzerinde sprey boyayla boyadım..

sonuç: bu benim ilk kendi modifiye operasyonum olduğu için cama ve sökmek için zorladığım ibrelere (hız göstergesini biraz hırpaladım) çok hafif zarar verdim.. (onlarda benle inatlaşmasaydı kardeşim)
önceki hali

hpim1486ht6.jpg

tacho029la3.jpg

tacho063az2.jpg

tacho068id2.jpg

tacho076bu0.jpg

tacho082fs5.jpg

kark009iy1.jpg

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
çok güzel ya eline sağlık walla ben çok beğendim :)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş...

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teşkkürler...
maliyet: 1.halkalar alman malı ebay da 20-30 €+ kargo ücreti bende gittigidiyordan 7 taksitle aldım aynı hesaba geldi (her şeyi taksitle aldığım için)
2. sprey boya: 2 ytl
3.mutfak

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlışlıkla entere bastım mesaj yarım oldu :)
3. mutfaklarda kullandığımız streç film: ibreleri sökemediğim için üzerinde boyadım izolasyon için gerekli...
fazla bir maliyeti yok ama maliyet göreceli bir kavram bi fayda maliyet analizi yapmak lazım..

DV-011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla güzel olmuş eline sağlık iyi günlerde kullan kırıklarda göze batmıyor hayırlı olsun