göstergelerde biraz değişiklik yaptım...

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efenim netten saatın aldığım krom hallkaları göstergelere takmak için 2-3 hafta önce aracın göstergelerini söktüm. Üürünle birlikte gelen montaj kılavuzunda "gösterge camını arkada bulunan tırnak vasıtası ile ayırın" işelmini yapmak için göstergenin arkasını çevirdim ama tırnak mırnak yok tabi.. plastik cam krom halkaları takacağım siyah zeminle presli bir şekildeydi neyse biraz zorlayıp camı çatlatıp çizdikten sonra camı ayıramayacağımı anladım... hatta forumdaki arkadaşlardan yardım istedim amam bişey çıkmadı..
neyse aldım elime göstergeleri ve camı, şaşmaz ve başkent sanayi ile beş on tuningcilerde turlamaya... kimse sorunumu çözemedi.. :mad: camı kırıp pimapencilerde cam kestiriyim dedim ama cam kavisli olduğu için oda olmadı..
en sonunda camı ayırmadan halkaları takmayı başardım birde hazır tacho'yu sökmüşken ibreleri kırmızıya boyayım dedim ibreleri sömek için çok uğraştım onlarıda çıkaramadım...:mad: bende ibreleri göstergenini üzerinde sprey boyayla boyadım..

sonuç: bu benim ilk kendi modifiye operasyonum olduğu için cama ve sökmek için zorladığım ibrelere (hız göstergesini biraz hırpaladım) çok hafif zarar verdim.. (onlarda benle inatlaşmasaydı kardeşim)
önceki hali
hpim1486ht6.jpg

tacho029la3.jpg

tacho063az2.jpg

tacho068id2.jpg

tacho076bu0.jpg

tacho082fs5.jpg

kark009iy1.jpg

Son düzenleme:

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmusta yukarıdakı acıklamalarda susreklı kopyalanmıs yazılar 2 3 kez bılerek mı yapıldı ıstemeden mı bı kontrol edelım.

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence güzel olmuş herşeye rağmen temiz bir iş gibi görünüyor

52 AY 370

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

Çok deli olmuşya hangi siteden aldın corsa c işinde varmıya bende bi bakım...

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
biraz ibreler yerinden sapmış ama çok güzel olmuş...

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler...
sadece hız göstergesi yerinden biraz oynadı oda sökmek için çok zorladım ondan diğerleri önceki yerlerinde duruyor..
gittigidiyor.com dan aldım corsa c için bakmak lazım...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vosvosların ibrelere benzemiş :D

güzel olmuş...

turkuaz01_05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahı cok guzel olmus elıne saglık yanlız senı bayagı terletmıs sanırım ama sonuc mukemmel sanırım en onemlısıde bu

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maaşallah..!!! Süper olmuş,emeklerine değmiş..KIskandım bak şimdii...Hemen edinmeliyim bende....Gerçi ben biraz korkarım bişey olacak montaj falan yaparken sökerken diye ama...Alırsam denicem sanırımm...Maaşallah..!!!

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende yapmalıyım Mutlaka benim kara böceğe gider bu kırmızı.. halkalara gerek yok ibreler güzel olmuş.(hazır sökmüşken ampülleride kırmızı yapsaydın keşke...