golf 6 dan sonra buradayımm...:)

musti23231

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar...bem muğladan mustafa elazığlıyım...2009 yılında sıfır astra h 1.6 enjoy almıştım ve 13 bin km  ye kadar zor dayandım ve sattım çünkü çooook sertti.2010 yılında golf 6 tsi aldım  ve 40 bin km kadar kullandım ve 3 hafta önce sattım sonunda astra j cosmo 1.3 cdti aldım.bu araba çok güzel ve ekonomik sadece tıkırtılar fazla...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: golf 6 dan sonra buradayımm...:)

Aramıza hoşgeldiniz :) Tıkırtılar derken ne gibi bir şikayet var acaba ?

farselem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. TSI' den sonra 1.3' ün performansı sağladığı ekonomi sayesinde sizi üzmedi anlaşılan :)

musti23231

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emniyet kemeri ve gösterge üstündeki tıkırtıları çözemedim servise de gitmek istemedim...tsi çok farklıydi tabiki ama radara girme korkusu benzin ibresinin çok çabuk aşağıya düşmesi ve ışıklardaki yarışlardan sıkıldım artık :))) ama inanın golf 6 da çook fazla tıkırtı vardı servise 7-8 kez tıkırtılar için gittim ama sonuç aynı, kapılar yağlanırdı ve açıp bakacaz derlerdi ya da bu ses normal demelerinden bıkmıştım sadece müzik sesini daha çok açmaya başlamıştım.

m.kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz. Yeni aracınız hayırlı olsun.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee hayırlısı olsun

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

musti2323 link' Alıntı:
emniyet kemeri ve gösterge üstündeki tıkırtıları çözemedim servise de gitmek istemedim...tsi çok farklıydi tabiki ama radara girme korkusu benzin ibresinin çok çabuk aşağıya düşmesi ve ışıklardaki yarışlardan sıkıldım artık :))) ama inanın golf 6 da çook fazla tıkırtı vardı servise 7-8 kez tıkırtılar için gittim ama sonuç aynı, kapılar yağlanırdı ve açıp bakacaz derlerdi ya da bu ses normal demelerinden bıkmıştım sadece müzik sesini daha çok açmaya başlamıştım.

emniyet kemeri için çözüm var forumda. Gösterge için ise yine çözüm var ama kış ayında daha çok gelir tıkırtı sıcak soğuk değişimi plastiği etkiliyor. Yazın azalır :)