Gm yağ filtresi 1.4t

Kubilay07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 gün önce aldığım GM yağ filtresi yeni elime ulaştı yalnız orijinal mi sahte mi pek anlayamadım daha önceki filtre turuncuya yakın renkteydi bunu anlamanın yolu var mı
cfcd2abc593a0348d4a28b089ddae519.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kubilay bey ülkemiz çakma parça konusunda tüm dünyaya nam salmış durumdadır. 4-5 kalitede parça üretip satabiliyorlar... Aldığınız yer güvenilirse arkanıza bakmayınız...

Kubilay07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kubilay bey ülkemiz çakma parça konusunda tüm dünyaya nam salmış durumdadır. 4-5 kalitede parça üretip satabiliyorlar... Aldığınız yer güvenilirse arkanıza bakmayınız...

Sürekli aldığım yerin stoğunda yoktu başka siteden aldım işin açığı satıcı çok güvenilir gelmedi,bulunduğum konum gidip almaya müsait değil.Elimde engine flush için mann filtre vardı onu taktırdım bu içime sinmeyince.

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam orijinal değil gibi buradan gördüğüm kadarıyla biraz daha koyu gibi oluyor orjinali

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Filtrenin kutusu duruyor mu? GM yağ filtre kutusu üstündeki barkod ve yazılardan anlama şansı olabilir.

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Kubilay07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam orijinal değil gibi buradan gördüğüm kadarıyla biraz daha koyu gibi oluyor orjinali

Evet o yüzden merak ettim bende

Kubilay07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filtrenin kutusu duruyor mu? GM yağ filtre kutusu üstündeki barkod ve yazılardan anlama şansı olabilir.

Kutu beyaz ama barkod vs olan etiketi sökmüşler yanında ngk buji de almıştım ıfr7x7 şimdi ondan bile şüphe duymaya başladım

Kubilay07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldıysanız taktırın bu bakımda bir dahakine onlineyedekparça.com buradakiler sitede orijinal üründür

Engine flush yaptıracaktım daha önceki bakımda ne olsa lazım diye iki tane mann filtre almıştım onu taktırdım dün ama bu bana ders olsun

• Beğen
Tepkiler: Murat