GM Türkiye Anketi

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: GM Türkiye Anketi

cello4377 link' Alıntı:
Aracı alalı 4-5 ay oldu. Boyada pasta cila gerektirecek herhangi bir durum var mıdır ki?
boya koruma yaptırdınız mı aracınıza, ilk aldığınızda?
eğer yaptırmadıysanız boya koruma şart araca.

cello4377

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Boya koruma yaptırmadım. Olimpik beyaz gerekmez diye düşündüm. Açıkcası pek bilgim yok bu konularda.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cello4377 link' Alıntı:
Boya koruma yaptırmadım. Olimpik beyaz gerekmez diye düşündüm. Açıkcası pek bilgim yok bu konularda.
boya koruma farklı birşey pasta cila gibi değil, pasta yapıldığında boya üzeri vernik hafif aşındırılır
boya korumada ise çiziklerden arındırılan boya yüzeyi üzerinde çeşitli ürünler kullanarak boya üzerinde
bir katman oluşturulur ve bu katman dış etmenlere karşı; yağmur, çamur, güneş vs. korur
o yüzden aracı ilk alındığında yapılınca daha etkişi sonuçta boya fabrikadan yeni çıkmış ve üzerinin
boya koruma ile koruma altına alınması gerekiyor.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anket benimde evime posta yolu ile geldi.

Gerekli şifreyi kullanıp, internetten yolaldım. Ama ne sıkıntım varsa açıkça yazdım. Özellikle bu ön plaka işine sinir oldum arkadaş. Sen 55-60 lık arabayı ön plaka 2cm dışarda satamazsın. Derken Erdemirden geri döndüler. Lütfen gelin ücretsiz check up yapalım, hemde plakanızı nasıl isterseniz öyle takalım diye. Dedim arabam sıfır, neyi kontrol ediceksiniz? Ayrıca plakamı da taktım. İşte binbir özür bilmem ne. Bir daha erdemir olarak böyle teslimat yapilmicak vır vır zır zır.

Geçen bir arkadaşımız aynı bayiiden araç teslim almış, plakalık gene aynen dışarda.

Şimdi ben opel tr nin ciddiyetine nasıl güveneyim?

Şu an fren yaptığımda direksiyonum zangır zangır titriyor. 15,000 bakımım geldi, götürücem bakalım. "Normal" derlerse en kısa zamanda VW !

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Anket benimde evime posta yolu ile geldi.

Gerekli şifreyi kullanıp, internetten yolaldım. Ama ne sıkıntım varsa açıkça yazdım. Özellikle bu ön plaka işine sinir oldum arkadaş. Sen 55-60 lık arabayı ön plaka 2cm dışarda satamazsın. Derken Erdemirden geri döndüler. Lütfen gelin ücretsiz check up yapalım, hemde plakanızı nasıl isterseniz öyle takalım diye. Dedim arabam sıfır, neyi kontrol ediceksiniz? Ayrıca plakamı da taktım. İşte binbir özür bilmem ne. Bir daha erdemir olarak böyle teslimat yapilmicak vır vır zır zır.

Geçen bir arkadaşımız aynı bayiiden araç teslim almış, plakalık gene aynen dışarda.

Şimdi ben opel tr nin ciddiyetine nasıl güveneyim?

Şu an fren yaptığımda direksiyonum zangır zangır titriyor. 15,000 bakımım geldi, götürücem bakalım. "Normal" derlerse en kısa zamanda VW !

işinize karışmak istemem ama audi'ye bi bakmanızı öneririm yeni kasa gelecegi icin fiyatlar cok uygun ben haftaya Allah izin verirse aracımı teslim alacagım.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
işinize karışmak istemem ama audi'ye bi bakmanızı öneririm yeni kasa gelecegi icin fiyatlar cok uygun ben haftaya Allah izin verirse aracımı teslim alacagım.
Estafurullah.

Arabamı çok seviyorum ancak malesef araba alman, servisler türk mantığı ile çalıştığından sıkıntı yaşayacağıma eminim. Önümüzdeki hafta götürecem servise bakalım ne olacak.

Sanırım A3 ü kast ettiniz. Açıkçası yüksek kalitesine rağmen içinde iki satır casio saat ekranı olan bir araba almak istemem bu saatten sonra... Can sıkıcı derece boş A3 ler, hatta beğenmediğimiz golf tende boşlar.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet a3 kastettim. tamamen boş a3'leri kastediyorsunuz heralde. donanım seviyesi olarak kesinlikle eksiklikleri var. ama audi ve bmw gibi premium markalar ne yazık ki aracı boş haliyle satıp opsiyonlardan para kazanıyorlar. bu konuda eksiklikleri olduğu apaçık ortada. opel astra ise diğer araçlara kıyaslandığında çok dolu kalıyor. ben 1-2 güne a3'ü teslim alıyorum sitede paylaşacağım. umarım yardımı olur :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

30 Mayıs aracın teslimi, 17 Temmuz Almanyadan gelen anketi alış tarihim.