GM Türkiye Anketi

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün işyerindeyken GM Türkiye'den bir bayan telefon etti ve yeni aldığım aracımla ilgili anket yapmak istediklerini söyledi. Daha önceden de aracı aldığım bayiden 3 kez (aracı aldıktan sonra her ay) arayıp telefonda kabaca bir memnuniyet anketi yapmışlardı. Bu da öyle olacak sandım başta; ama sonra yüzyüze görüşmek istediklerini söyleyince şaşırdım. Bayiye falan çağıracaklar müsait olduğum bir zaman diye düşünürken, "adresi verin, biz arkadaşları göndereceğiz" diyerek şaşkınlığımı biraz daha artırdılar. 15-20 dakika kadar sürecekmiş sanırım. Müsait olduğum bir zamanı sorup, randevu verdi. Yarın işyerime gelecekler anket için.

Bu şekilde bir uygulama ile karşılaşan oldu mu aranızda? Anketi ne kadar ciddiye alırlar bilmiyorum ama bu uygulama benim çok hoşuma gitti açıkçası. Acaba Opel eskiden de böyle uygulamalar yapıyor muydu, yoksa Türkiye'de Opel'in (ya da daha genel olarak GM'in) satış sonrası hizmetlerinden ettiğimiz şikayetler yavaş yavaş etkisini göstermeye başlıyor mu?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: GM Türkiye Anketi

bu uygulama yanlış hatırlamıyorsam daha önce forumda geçmişti
bana anket gelmişti ama internet üzerinden doldurup göndermiştim
hazır anket için gelmişken astranın balatalarında sıkıntı olmasından, disk çiziği probleminden, kaliper sesi probleminden
ve bazı servislerin çözüm bulamayan ve ilgisizliklerinden sitemize hitaben hatta ismini de verebilirsiniz
bunlardan bahsedebilir misiniz?
En azından problemler konusunda bilgileri var mı, vardır muhtemelen şikayetlerden dolayı ve bunlar üzerine herhangi bir çalışma olup olmadığını sorabilirseniz çok memnun oluruz

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn xylent senin anketin bittimi banada yönlendirirsen o anketcileri çok sevinirim battle_Teroriste

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cepte İstanbul kodlu arama görünce açmıyorum takıntı oldu; saçma sapan kredi kampanyaları oluyor genelde.

Belki arayanlardan biri de Opel di..

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

comodor link' Alıntı:
sn xylent senin anketin bittimi banada yönlendirirsen o anketcileri çok sevinirim battle_Teroriste

Memnuniyetle. :D

Bugün ilgili kişi geldi ve anketi yaptı. Yaklaşık 35 dakika boyunca konuştuk. Anket formu bayağı kapsamlıydı, sanırım 15-20 sayfa vardı. Anket çok resmi bir havada geçmedi, hem anketteki soruları sordu, hem de bol bol sohbet ettik. Konu marka prestijine, aracı almadan önce ve aldıktan sonra bilgi edinmek için başvurduğum kaynaklara gelince forumumuzdan da bahsettim. İlgili arkadaş hemen not aldı ve zaten böyle siteleri sürekli yakından takip etmeye çalıştıklarını söyledi.

Sitede konuşulan birçok kronik problemden de (kendi yaşadığım ve yaşamadığım) bahsettim. Bunlarla ilgili politik konuştu, iyileştirme yapılan parçaların, eğer yapılmışsa, yetkili servislere gönderildiğini ve garanti kapsamında değiştirildiğini söyledi. Bayilerin bu konuda tutarsız davrandığını, kimilerinin garanti kapsamına almayı hemen kabul ettiğini, başka bayilerin ise türlü türlü zorluklar çıkarttığını söylediğimde ise bu tip durumlarda yaşadığımız sıkıntıyı GM Türkiye'ye bildirmemiz gerektiğini, bu yolla sorunun en kısa sürede çözümleneceğini söyledi. Servislerle ilgili olumsuz görüş aldıklarını ve bu konuyu da yakından takip ettiklerini söyledi.

Gelen arkadaş çok kibar konuşup savunma moduna geçmediği için ben de çok agresif konuşmadım. 011zaa Bazı yerlerde cevabını bildiğim soruları sorup tahmin ettiğim politik cevapları aldım. Herşeye rağmen böyle bir anket yapmaları bile beni mutlu etti, ayrıca hem ankette belirttiğim görüşlerin hem de forumumuzda yazdıklarımızın bir şekilde etkide bulunduğu ve bulunacağı gibi bir izlenimim de oldu, buna olan inancım arttı. Umarım kısa zaman içinde bunların somut faydalarını da görmeye başlarız.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence yararlı bir anket olmuş, ilettiğiniz sorunlar için de ayrıca teşekkürler sn.xylent
dikkatimi çeken kısım ise bayiler hakkındaki görüşleri, yani kendileri de bazı bayilerin
garanti kapsamında değişecek bazı aksamların değiştirilmesinde sıkıntı yarattıklarının farkında olmaları
bahsettiğiniz problemler hakkında iyileştirmeler olursa en azından bizler de faydalanmış oluruz

cello4377

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu konunun üzerinden baya bir zaman geçmiş ama bugün beni de aradılar. Fakat Opel'den değil GFK Araştırma adında bir firmadan. Opelden araç almışsınız, sizinle 15-20 dakika karşılıklı anket yapmak istiyoruz dediler. Bende yarın arayın ona göre yer ve zaman söyleyeyim, görüşelim dedim. Bir de Opel'den anket gelmişti 2 ay önce. ben de bi ara doldururum deyip bi köşeye koymuştum. Bugün bayiyi aradım, gelin dolduralım paspas hediye edelim dediler. Bende kıslık ve yazlık paspasım var, siz bana pencere kenarı çıta verin dedim, gelin bakarız konuşuruz dediler. Belki bi kısmını karşılarlar, belki tamamını. gerçi fiyatı pahalıysa tamamını yapmazlar heralde. Sizce ne hediye istiyeyim. Aracım Astra 1.4 turbo enjoy.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cello4377 link' Alıntı:
Arkadaşlar bu konunun üzerinden baya bir zaman geçmiş ama bugün beni de aradılar. Fakat Opel'den değil GFK Araştırma adında bir firmadan. Opelden araç almışsınız, sizinle 15-20 dakika karşılıklı anket yapmak istiyoruz dediler. Bende yarın arayın ona göre yer ve zaman söyleyeyim, görüşelim dedim. Bir de Opel'den anket gelmişti 2 ay önce. ben de bi ara doldururum deyip bi köşeye koymuştum. Bugün bayiyi aradım, gelin dolduralım paspas hediye edelim dediler. Bende kıslık ve yazlık paspasım var, siz bana pencere kenarı çıta verin dedim, gelin bakarız konuşuruz dediler. Belki bi kısmını karşılarlar, belki tamamını. gerçi fiyatı pahalıysa tamamını yapmazlar heralde. Sizce ne hediye istiyeyim. Aracım Astra 1.4 turbo enjoy.

Pasta cila olabilir mesela.

cello4377

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı alalı 4-5 ay oldu. Boyada pasta cila gerektirecek herhangi bir durum var mıdır ki?