Gitti Ehliyet...

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. cezayı sonuna kadar haketmişsin arkadaşım

2. cezalar zaten ders çıkarmak için vardır.

3. alkollü araç kullanmadım diyen çoğunlukla yalan söyler.

4. alkolün 1 şişe 2 bira gibi ölçüsü olmaz. yalanın olduğu gibi.

5. büyük geçmiş olsun. ehliyetim elimden alınsa çok üzülürdüm.

6. birisi yazmış burda bu konuyu niye açtığına anlam veremedim diye. kişi başından geçenleri yazmış ve insanlara güzel bir örnek olmuş bence. anlaşılmayacak bir şey yok ve bence forumdaki en faydalı paylaşımlardan biri olmuş

7. ağır eleştiri yapan kişiler de bence haksızlık yapıyorlar. insanları sizinle bir şey paylaştığına pişman etmeyin. kimsenin ebeveyni gibi davranıp çocuk gibi azarlamayın.

herkese keyifli forumlar.

abicim bende anlatmak için kendimi yoruyorum sabahtan beri yazdıkların ibreti alem olsun yorum yapmış olmak için bile yorum yapan çok :)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk mesajın üzerine yazılsa tamam neyse de onlarca şey yazılmış arkadaşa, 60 küsür mesaj olmuş arkadaş dersimi aldım demiş sürekli ama hala dönüp dolaşıp aynı şeyleri yazmak gereksiz oluyor. Mert kardeşi tebrik ederim sabrından dolayı ;)

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk mesajın üzerine yazılsa tamam neyse de onlarca şey yazılmış arkadaşa, 60 küsür mesaj olmuş arkadaş dersimi aldım demiş sürekli ama hala dönüp dolaşıp aynı şeyleri yazmak gereksiz oluyor. Mert kardeşi tebrik ederim sabrından dolayı ;)

sağol abi :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun bende bundan sonra kullanmamaya dikkat ediyorum bir de şu 2 yıl hapis cezasını çıkaracaklar

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9 yaşımdan beri trafikteyim demedim dikkatli okumanızı tavsiye ederim bu 1.si !
Bu eleştirileri yaparkende kendinizin sakın Süttten çıkmış ak kaşık olduğunuzu sanmayınız kendinizede bakınız hiç değilse bende yaptığımı saklamak gibi bir korku yok o cesarete sahibim !

sen de düzgün okursan ben de 9 yaşından beri araba kullanan dedim, bu bir...

kendini savunmak için ben 9 yaşından beri araba kullanırım gibi bir savunmaya girmek özrü kabahatinden büyük diye tabir edilen durum olsa gerek...

senin ne kdaar cesur olduğun zaten belli, hata yapıyorsun, hatanı savunmak adına daha büyük hatandan bahsediyorsun sonrasında da ben saklamıyorum söylüyorum cesurum diyorsun.

evet, senin yanında sütten çıkmış ak kaşığım, alkollü araba kuulanmadım, ehliyetsiz araba kullanmadım, bir de marifetmiş gibi bunları savunmadım.

neyse konuyu uzatmaya gerek yok, buraya bunu yazarken insanların ne yazmasını bekliyordun? tabii ki eleştirileceksin tabii ki insanlar sana yanlış yapıyorsun diyecek? ne cesur çocuk bak yapmış ama korkmamış açıkça yazmış mı diyecektik?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen sene kaptırdım. gerçekten ne kadar kötü bir durum oldugunu iyi bilirim. 14 mart gibi ehliyeti verip, 14 eylul de almıştım yanılmıyorsam. yanlız 2 bırayla dediğin rakam mumkun değil bilesin.
Melih ben de 94 senesinde 2 birayla ehliyeti vermiştim marifetmiş gibi yazdığıma bakma 2 biradan alıyorlar ehliyeti onu belirtmek için yazdım alkol kullanıpta alkollü araç kullanmıyorum diyen yalan söylüyordur istisnalar hariç ne yani bir yerde bir bardak bira içtim diye akşama kadar bekleyecek ya da taksi tutup mu eve gideceğiz şuna kör kütük sarhoş araç kullanmadım deseler o zaman eyvallah...

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen de düzgün okursan ben de 9 yaşından beri araba kullanan dedim, bu bir...

kendini savunmak için ben 9 yaşından beri araba kullanırım gibi bir savunmaya girmek özrü kabahatinden büyük diye tabir edilen durum olsa gerek...

senin ne kdaar cesur olduğun zaten belli, hata yapıyorsun, hatanı savunmak adına daha büyük hatandan bahsediyorsun sonrasında da ben saklamıyorum söylüyorum cesurum diyorsun.

evet, senin yanında sütten çıkmış ak kaşığım, alkollü araba kuulanmadım, ehliyetsiz araba kullanmadım, bir de marifetmiş gibi bunları savunmadım.

neyse konuyu uzatmaya gerek yok, buraya bunu yazarken insanların ne yazmasını bekliyordun? tabii ki eleştirileceksin tabii ki insanlar sana yanlış yapıyorsun diyecek? ne cesur çocuk bak yapmış ama korkmamış açıkça yazmış mı diyecektik?

1.si sizin forumu yazılanları ve benim verdiğim cwpları hala okuduğunuzu düşünmüyorum.!
2.si 9 yaşında insanlar daha yeni okumayı sökmüş olurken bende araba kullanıyordum çömez zannetme diyorum siz nasıl anlıyorsanız artık !
3.sü forumdaki insanlardan değil kendimden özürümü dilemişim ki hala gelip özrü kabahatinden büyük demek ne alaka ?
4.sü kimseden de Sizin söylediğiniz gibi bi cwp beklentim yok !
5.side sizi kendinizle baş başa bırakıyorum :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu gerçekten seyirlik oldu şu çekirdeklerden bana da biraz versene :D :D

tamam sende çayı demle bu sohbet daha çok su kaldırır :kop: :kop: :kop:
mertin konuları hep böyledir oscarlık senaryoları var :D biraz dram biraz polisiye biraz macera biraz atraksiyon birazda bilim kurgu olsa tadından yenmiycek.. :D :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad 7 yıldır 1 kere bile direksiyona alkollü oturmadım.. ajj oturrum ama :D
ajj da oturma o da sakat :rolleyes: onu da ağız kokusundan anlayan dedektör yapabilirler yakında :D
yemeğe yetişcem diye gazlıyosun, açlıktan beyne kan da az gidiyo iyice felaket :D:D

ilk sayfadan yorum yazma penceresi kalkması lazım bunu engellemek için :rolleyes: araları okumaya zahmet etmeyince öyle oluyo.

tamam sende çayı demle bu sohbet daha çok su kaldırır :kop: :kop: :kop:
mertin konuları hep böyledir oscarlık senaryoları var :D biraz dram biraz polisiye biraz macera biraz atraksiyon birazda bilim kurgu olsa tadından yenmiycek.. :D :D
:D çekirdek ve çay mı :D beni de beni de.

kiadan beter olmuş mevzu :D

ya bu üflemeli cihazlar bi tuhaf, ben bi tabak kurufasulye yanına soğanı kırıp gömdükten 30dk. sonra minibüse vurdum, cihaza üfledim 0.08 gibi bişey çıktı :D
polisler de bana iyi polis - kötü polis geyiği yaptılar :kop:
biri diyo pil azalmış ondan, biri beni çekiyo sende alkol var biraz diyo :D
abi soğan yedim istersen hohlayayım dedim :D hatta konuşurken iyice ağzına ağzına üfledim hemen sustu

Son düzenleme: