Gib borç bilgilendirme servisi

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kontrol ettim 2 sene önce sattığım aracıma yazılan ceza görünüyor 360 ceza 720 faiz 1080tl ki muhtemelen doğrudur 3-4 cezam vardı işlemiyorlar diye ödemediğim ki hiçbiri 360tl değildi toplam mı giriyorlarki yanlış hatırlamıyorsam adıma yazılan 1 muayenesiz araç, 1 hız, 1 cam filmi+mühürsüz plaka, 1de egzoz için vardı

Son düzenleme:

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman evin bi odasını boşaltıp evrak dolabı yaptırıcaz kapıyada arşiv diye yazacaz. hangi birini biriktirecen kaç sene elinde tutacan evrak paranoyası olduk valla..

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yediğime göre var demekki. inanmayana ceza makbuzunu eklerim resim olarak.. o da bişeymi bu sabah arkadaşın golf ü çift çıkışlı krom egzost ucu var diye (kesinlikle abart egzost değil yanlış anlaşılmasın) ceza yazdılar itiraz ediyon diye bağladı herif arabayı geldi çekici aldı gitti..
para lazım devlete siz siz olun itiraz etmeyin polemiğe girmeyin polisle yoksa başınıza gelecekleri tahmin bile edemezsiniz..

Gençlik zamanlarımda bir aracım vardı, arka camlar flim egsozda ıslık çalan bir egsoz ağzı hemde çift çıkış.Bir komiser ağbiyle polis kampına girdim o arabayla, ne kadar polis varsa ters ters bakıyodu.O gün nöbetçi komserde bölge trafik şube de çalışıyormuş.Çalıştır arabayı dedi, çalıştırdım bas gaza dedi bastım ver ruhsatı arabayı bırak git demesin mi, bende renk bembeyaz oldu a-a-abi derken tamam korkma korkma şaka yaptım dedi.Tabi daha 20 yaşındayım toyluk var.Meğerse bizim komser abi demiş bi şaka yapalım diye :) Sonrasında arabayı hep sattım :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman evin bi odasını boşaltıp evrak dolabı yaptırıcaz kapıyada arşiv diye yazacaz. hangi birini biriktirecen kaç sene elinde tutacan evrak paranoyası olduk valla..

Arkadaşım ben 4 senedir galericiyim ben bile daha 2 dolabı doldurdum sen ne odasından bahsediyorsun dur gözünü seveyim :)

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla benim en uzun süre bindiğim arac reno manager dı onuda satamadım diye bindim ilk arabamı 2002 de aldım o günden bu yana şu an bindiğim araç 10. arabam ortalama her sene araba değiştirdim kimine 6 ay kimine 1 sene kimine 9 ay bindim. bunuda geçen sene aldım şu an satayım diyorum o zaman bize kim bilir daha ne borçlar çıkar...o zaman devlete bile güvenmiycez her evrakı saklıycaz

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arada vergi borçları için kampanya tarzı şeyler yapıyorlar ne zaman yaparlarki bir daha :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla benim en uzun süre bindiğim arac reno manager dı onuda satamadım diye bindim ilk arabamı 2002 de aldım o günden bu yana şu an bindiğim araç 10. arabam ortalama her sene araba değiştirdim kimine 6 ay kimine 1 sene kimine 9 ay bindim. bunuda geçen sene aldım şu an satayım diyorum o zaman bize kim bilir daha ne borçlar çıkar...o zaman devlete bile güvenmiycez her evrakı saklıycaz

Devletin bir suçu yok, vergi dairesinde 2012 senesinde bile elinde iğne iplik dantel ören bayanlar mevcutken birşeylerin yolunda gitmesi beklenmez.Düşünsene vergi dairesi müdürünün odasına giriyosun adamın yanında bir misafiri oluyor adam okumadan imzayı geçiriyor.Devletin ne suçu var, torpilli memurlar var.

Ha bu arada araba değiştirme sıklığını biraz düşür yoksa yakında maliye araba alıp satıyorsun diye sana araba fiyatı kadar ceza yollar :) Bir sene içinde 3. arabayı aldınmı adamlar kapına dayanıyor.Satmana gerek yok alman yeterli :) Senin şahsında değil ama bizim için iyi oldu elden alıp satıp parayı kıran bir sürü insan vardı ve bizim bir sürü vergi sigorta kira işgaliye bilmemne ödeyerek kazandığımız paraların yanında bizim 3 arabadan yaptığımız karları adamlar tek arabada yapıyordu.

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kodamanlardan tahsil edemedikleri milyon dolarlık vergileri bölmüşler vatandaşa vergi ceza ıvır zıvır olarak tahsil ediyorlar. e ne diyelim hayırlısı olsun yakında suriye ye döneriz böyle giderse gün gelir anadolu baharı olur bu millet yeter artık ulen der. sonumuz hayrolsun..satacam arabayı en sonunda binecem dolmuşa