Gerçek orjinal

KUBİLAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinle binemedigim için taktırdım zaten satsaydımda eminim alan kişide takıcakk :(

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinle binemedigim için taktırdım zaten satsaydımda eminim alan kişide takıcakk :(

Hiç kafana takma kardeşim bakımlarını aksatmadan yaptırıp temiz kullanırsan lpgliymiş benzinliymiş hiç farketmez. Değeri de düşmez hem bu benzin zamlarından sonra artar bile :D

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kıyamazdım gıder gelır yanına oturu konusurdum hatta
ama LPG zor herşey gönlünce olur inşaallah

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com

güzel bi fiyata ilan açsaydınız eminim sadece araca değer verecek kişiler alabilirdi ve lpg takmazdı bence.
ben araya araya lpgsiz 2.0 buldum, aldım ve 1,5 yıldır hala lpgsiz biniyorum:D şehiriçi çok yakıyor ama heryere arabayla gitmeyince pek sorun olmuyor, zaten 97 kiloyum yürümek daha iyi:D haftasonu keyifli keyifli gezmek için benzin kalıyor:D

KUBİLAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla lpg hariç bşkaq bakımla ilgili sorunu yok 21 binde 3 kere trigerini bile değişti 4 yılda yıpranıyor diye servis haricinde suyu bile değişmiyorr 2001 den beri

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
neyse olan olmuş artık, bundan sonra en azından motor bakımına çok dikkat edin bence, gerekli bakımlarını eksik etmeyin.
ben periyodik bakımı yaptırırken konu lpg'ye gelince usta araba lpg'li olsaydı şu değişecekti, şunlar değişecekti diye bazı şeyleri göstermişti ama beni ilgilendirmediği için çok üstünde durmadım:D yani bakımların standart prosedürü haricinde lpg'nin de motoru etkileyen ve değişmesi gereken parçaları oluyormuş, bunlara dikkat edin. güzelim arabaya yazık olmasın:) keyifli sürüşler.

Son düzenleme: