Garanti bozulurmu acaba ?

JuMMpeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 Model Corsa 1.4 Enjoy cam tavanlı araç aldım fakat aklımda soru işaretleri kaldı,

Ben bu aracı yaza kadar baya bir modifiye etmeyi düşünüyordum fakat garanti işi aklımı karıştırıyor.. Spor Yay- Body kit- Jant - Xenon - Led Stop gibi düşüncelerim vardı fakat bunları yaptıktan sonra aracı komple mi garanti dışı kalır yoksa sadece oynadığımız yerler mi bilemedim.. Daha önce cruze vardı yay taktım angel far jant katlanır ayna vs. taktım kimse garantiye birşey söylemedi fakat araç sıkıntılı birde yakıtı çok olduğundan sattım ve corsa biraz daha genç işi olduğundan corsa aldım şimdide garanti korkum geri döndü acaba birşey olurmu ?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spor yay ve jant lastikde ebat değişikliği birçok markada garantiyi bozuyor bildiğim kadarıyla, yerinizde olsam kapsamları iyice araştırır, öyle bakarım yapacaklarıma.

JuMMpeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilmiyorum ki valla hi aklımda kaldı bu soru işareti cruze'da bunu yaşamadım fakat ses sistemi-angel far- 18inch ofsetli jantlar-yay herşey mevcuttu fakat kimse birşey demedi garantidende bi kaç parçası değişti yine kimse ses çıkarmadı :S anlayamadım bu durumu :S

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 Model Corsa 1.4 Enjoy cam tavanlı araç aldım fakat aklımda soru işaretleri kaldı,

Ben bu aracı yaza kadar baya bir modifiye etmeyi düşünüyordum fakat garanti işi aklımı karıştırıyor.. Spor Yay- Body kit- Jant - Xenon - Led Stop gibi düşüncelerim vardı fakat bunları yaptıktan sonra aracı komple mi garanti dışı kalır yoksa sadece oynadığımız yerler mi bilemedim.. Daha önce cruze vardı yay taktım angel far jant katlanır ayna vs. taktım kimse garantiye birşey söylemedi fakat araç sıkıntılı birde yakıtı çok olduğundan sattım ve corsa biraz daha genç işi olduğundan corsa aldım şimdide garanti korkum geri döndü acaba birşey olurmu ?

Ben aracimda yay ve far degistirmistim, sadece far ve yay, suspansiyon ve on takim barantiden cikmisti. Bu konuyla ilgili en net bilgiyi tanidiginiz bir opel yetkili servisinden alabilirsiniz.

JuMMpeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracimda yay ve far degistirmistim, sadece far ve yay, suspansiyon ve on takim barantiden cikmisti. Bu konuyla ilgili en net bilgiyi tanidiginiz bir opel yetkili servisinden alabilirsiniz.

anladım eğer öyleyse sorun yok zaten fakat komple araç garanti dışı bırakılırsa çok büyük bir saçmalık olur yani yay taktın diye motor garantiden çıkarmı yaa :) gerçi burası türkiye unutmamak lazım :)