garanti bozulur mu?

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arraçta 1 adet tavan tv si, 1 adet indash teyp,anfi,bass,midler varken garantili iken servise gitmiştim.

hemde üstelik aracı almaya gittiğimde arabanın tesisatına birşey olmasın diye deposuna çekmişler.

iyibir tesisatcı ile bir şey olmazz.

cerenimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egem i aradım bir şey yapamayız dediler. bi kaç servisle görüstüm bazıları takarız ama bu sistemden cıkan arızalar garanti dısıdır dedi. bir servisteki elemanda (yüz yüze) abi biz takıyoruz ama sen taktırma. elektriksel bi arıza cıktıgı zaman garantiden saymamak içn elimizden geleni yapıyoruz dedi. sana taktıkları tesisatın hiç bir sekilde garantiyi bozmayacagına dair evrak veren bi servise taktır yani taktırdıgın zaman sana 2 yıllık garanti verebilecek bi servis bulursan taktır sdedi. arkadaslar böyle bi opel servisi varmı?
noy: honda alan bi arkadasım vardı tesisatı aracı aldıgı servise taktırdı garantiye not düşmüşler, baglantı içinde garanti vermişlerdi

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz bekleyeceksin, garantisi dolunca takacaksın olacak bitecek....Aracında hiç mi teyp, hoparlör yok bu kadar dert ettin....

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka servise sdrdum biz bağlıyoruz ama garanti bozulur.dedi. aldığım servisin söylediklerinin aynısını söyledi.profesyonel bi yere bağlatın sorun olmaz( garanti dışı ama kdlay arıza çıkmaz)dedi.bizim elemanımız var bu işte prof gelin bağlasın ama garanti dışı diyo.dedim benim araçta tetiklemeyi felen nereden alıyo nasıl bağlayacak.servisin verdiği cevap; daha hiç bağlamadık gelin bakalım. adamların prof anlayışına bak.dedim ben kendimde bağlarım bana garanti lazım.... onu hiç bir servis vermez dedi....

tetikleyici oto elektrikcilerinde var 15-20ytl civarında fiyatı..deg dönüştürücü deniyo ona,aracın orj teybıyle tesisatı calıstırmak ıcın talıyo teybe.garantiş olayına gelince bence dert etme gıt saglam bi yerde taktır..sorun olursa bagajda ki bass ı cıkar kablosundan git servise kim anlicak senin tesisat baglattıgını ya da cıkarıp teybe mi bakcaklar birileri kurcalamıs mı diye..ortada delil bırakmassan kimse anlamaz:D şahsen ben bu teselliyle baglatmayı düşünüyorum tesisatımı...
saygılar

cerenimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tetikleyici oto elektrikcilerinde var 15-20ytl civarında fiyatı..deg dönüştürücü deniyo ona,aracın orj teybıyle tesisatı calıstırmak ıcın talıyo teybe.garantiş olayına gelince bence dert etme gıt saglam bi yerde taktır..sorun olursa bagajda ki bass ı cıkar kablosundan git servise kim anlicak senin tesisat baglattıgını ya da cıkarıp teybe mi bakcaklar birileri kurcalamıs mı diye..ortada delil bırakmassan kimse anlamaz:D şahsen ben bu teselliyle baglatmayı düşünüyorum tesisatımı...
saygılar
tesisatı baglamak için teybi sökmeke gerekmiyomu? teyip sökülürse anlarlar gibi geliyor bana. bide elektrik kablosu cekecekler biliyosun bunun şasesini bir yere baglayacaklar bunlar birer iz . karda yürü iz bırakma diyosun bana:) işimiz zor valla

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti olayı sadece takdırdığın parçalar üzerinden bir hasar meydana gelirse o garanitden çıkıyor;tabi ses sistemi bütün elektronik üniteyi ilgilendirdiği için ileride elektronik aksanla ilgilil bir problemde opel kabul etmez.