garanti bozulur mu?

cerenimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma anfi ve woofer taktırcam. aracı aldığım yer (izmir opaz) garanti bozulur dedi. yaptırdığınız işlemle ilgili arıza çıkarsa garantiden sayılmaz dedi hatta örnekte verdi. aracda aküden kaynaklanan bir sorun varsa ve bu sorun bağladığınız tesisatın her hengi bir parçasından kaynaklanıyorsa garanti dışıdır dedi. benim anladığım araçda bi arıza çıkarsa bunu bağladığım tesisata atmak için elledinden geleni yapacaklar. dedim siz bağlayın.... garanti bozulduğu için bağlamoyorlarmış

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma anfi ve woofer taktırcam. aracı aldığım yer (izmir opaz) garanti bozulur dedi. yaptırdığınız işlemle ilgili arıza çıkarsa garantiden sayılmaz dedi hatta örnekte verdi. aracda aküden kaynaklanan bir sorun varsa ve bu sorun bağladığınız tesisatın her hengi bir parçasından kaynaklanıyorsa garanti dışıdır dedi. benim anladığım araçda bi arıza çıkarsa bunu bağladığım tesisata atmak için elledinden geleni yapacaklar. dedim siz bağlayın.... garanti bozulduğu için bağlamoyorlarmış

bozulur. elektrik ile çalışan herhangi birşeyde sorun çıkarsa, sebebine bakmaksızın "garanti dışı" derler.

cerenimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka servise sdrdum biz bağlıyoruz ama garanti bozulur.dedi. aldığım servisin söylediklerinin aynısını söyledi.profesyonel bi yere bağlatın sorun olmaz( garanti dışı ama kdlay arıza çıkmaz)dedi.bizim elemanımız var bu işte prof gelin bağlasın ama garanti dışı diyo.dedim benim araçta tetiklemeyi felen nereden alıyo nasıl bağlayacak.servisin verdiği cevap; daha hiç bağlamadık gelin bakalım. adamların prof anlayışına bak.dedim ben kendimde bağlarım bana garanti lazım.... onu hiç bir servis vermez dedi....

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadsım bn taktırdım egemden almıstım garantıye fleanda hıc bısey olmadı senı kandırıolar cok sey yaparlarsa gıt egeme bn tktırdım hatta teybım bıle deısıktı sen hıcc ama hıc merk etme bısıde dıemıolar bnm teybım devamlı bozuluodu kac defa servıse gıttı bn bısı demedım onlar kımkı bısı dıcekler

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca sakınn haa opelde baglatma parana aldıgın tesısata yazık gıt orjı pıonner al onların ucretsız montaj klartı var onu ıste gıt pıonner servısınde taktır canavar gıbı admalr dıo abı kontaklamı baglayalım yoksa kontaksızmı sormuolar ole bakarız buluruz dıee

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var banada bozulur dedi ama elektrikçi tesisatı iyi çektiği sürece sorun olmaz.. ona bakarsa arabanın orjinal fabrika çıkışı hariç hepsi bozuyor.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuçta elektrik tesissatı ile alakalı bişey olduğu için arabanın biryerinden bişey çıkınca ses sistemi ile alakalı olmasa bile garantiden değişim yapmayacaklar

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
ısın ıcıne elektrık ve kablo gordıgıden bozuluyor
ancak bazı servıs ıclerınde garantı bozulmadan bu ısı yapanlar var ses sıstemı kuranlar
bız renaulta sıs farı taktırdıgımızda servıs verdıgı yazı ıe garantı kapsamında kalmıstık kablo elektrık nezıroglu garantısı altında yapıldı bu sekılde olur.....