frontera jeep alıcam tavsiye bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperege

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan' Alıntı:
bence gereksiz git Nissan al dizel fiyatlarıu uygun illa jip diyosan yani. Ya da pikap al biraz görsel modifiye inan jipten daha gösterişli oluyor. paran olacak navara alacan arada kullanacan deli bir araç. Şahsen jip sevmiyorum.

nissan terrano ve terrano 2 yi tavsiye etmem motorları hatalı yapıldığı için 200binden sonra pert e çıkıyor diye duydum ve gördüm :)

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman arkadaşa en iyi tavsiye pikap almak olacak. Ford, Nissan, Isuzu, Toyota alacaksın biraz görsel modifikasyon yapacaksın zaten jip gibi olur yükseklik falan artı dizel olur vergisi de düşük jipe göre arkayı kapatırsın yeni kuşak plastik ve camlarla süper bi araç olur. İstanbul'da görmüştüm tüm sosyete pikapa biniyor. Dogdeler falan geziyordu ortalıkta.

Ya da tam gösteriş yapacaksın bi ara Ankara Bilkent Üni. öğrenciler yapmıştı ya param var diye gidip tır almıştı adamlar dorsesiz geziyorlardı.

şaka bi yana jipi neden kullanacaksın ona göre düşünmelisin bence ofroad falan diyorsan bi jj5 falan al 3-5 liraya biraz harcarsın canavar olur. Günlük hayatta şehir içinde jip çok kullanışsız bir araç, yok otopark bul, park yerine gir çık, vergisi, yakıtı, parçası bide eski alacaksın.... valla bence jip alınmaz hani çok paran olur alırsın Cherooke falan bilmem ankarada bile 13-14 arası bi sürü Cherooke var al ama 5,5 V8 bin binebilirsen km'de kaç yakar bilmem artık bi bile örnek yani o araç 13 liralık araç değil ama türkiye'de anca o ediyor.
Bence iyice düşün taşın...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nİssan Arazİ TaŞiti Konusunda 1 Numaralardandir Tavsİye Ederİm...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya zaten 2.2 fronteralara o motor cok kucuk kalıyor sehır ıcınde zayıf kalıyor vede cok arıza sanzuman.. bıraz sıkıstıtrırsan conta yakıyor tavsıye etmem

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fronterayı kesinlikle tahmin etmem kullananlar alman tankı falan diyorlar ama boş made in china bile olmamaz o araç. benzer fiyatlara illede 4x4 diyorsan en çok tutulan JEEP Cherokee yi tavsiye ederim tabi lpg olanı 1994 modellerin vergisi 350 ytl/6 ay olması gerekiyor. ama şunu bil şehir içi lpg de 35 kuruştan aşşağı yakar diyen varsa anlını karışlarım ben kullandım ama motor sesi falan müthiş bir duygu. haa bu arada o fiyat aralığında en rahat satabileceğin 4x4 tür.

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşkın bey konuya en son mesaj yaklaşık 2 yıl önce atılmış arkadaş bu süre içinde kararını vermiştir diye düşünüyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...