Frenlerimden memnun değilim. Var mı ucuz yollu bir fikir??

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence o kadar iyi bir marka değil ben arkadaş ucuz yollu bir sistem istediği için trw dedim.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman trwnin bi üstüne bakmak gerek sanirim. bi haftaya gidip bir kaç fiyat alıp sizinle paylaşacam.. ona göre yorum yapalım..

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar fren hidroligi alırken marka veriyor muyuz. çeşitleri var mı. bizim araçlara hangisi olur?

bugunlerde parçaçıya gidip filtre vs tüm parçaları alıp sonra serviste taktiracam. sanırım boyle daha iyi oluyor
hava filtreside alacam. gm alayım diyorum onuda..

birde LPG var bende. astra g lpg için en iyi buji nedir? kullanıp deneyen var mı?? yoksa üstündekilerden mi devam edeyim. üstündekilerden memnunum ama daha performanslı buji varsa onu alayım.

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar fren hidroligi alırken marka veriyor muyuz. çeşitleri var mı. bizim araçlara hangisi olur?

bugunlerde parçaçıya gidip filtre vs tüm parçaları alıp sonra serviste taktiracam. sanırım boyle daha iyi oluyor
hava filtreside alacam. gm alayım diyorum onuda..

birde LPG var bende. astra g lpg için en iyi buji nedir? kullanıp deneyen var mı?? yoksa üstündekilerden mi devam edeyim. üstündekilerden memnunum ama daha performanslı buji varsa onu alayım.

Kardesim fren yagi DOT4 olacak marka olarak bosch,ATE, febi...markalar olabilir

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler selim abi. not alıyorum yarın gidecem gibi parçacıya..

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocalar.. Fren yagını kendim değiştirebilir miyim? bi kaç konuyada yazdımda denk gelmiyor kimseye sanırım..

Alacagim DOT4 bosch marka yagı. kendim nasıl degistirebilirim.? kolay mıdır. zahmetlimidir??

birde frenlemeye ne derece katkısı vardır. degistirdikten sorna "off süper oldu" diyecek miyim :D

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hava yaptırısan sakat bir ustaya yaptırmanda fayda var.yağ değişince fark hissediliyor benim fabrikasyon yağdı usta bunun rengi kaymış dedi değiştirdim.fren yağı 150 derece gibi bir ısıya maruz kalıyor 2-3 senede bir değiştirilmeli

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo benim hiç degismedi ki. ben hep eklettim onu.. hava olayı sakatmış. ustaya yaptırırım.
peki ustanin nasil ypaması gerek. koyacak ustada hava yaptırmasın diye nelere dikkat edeyim??

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bi kişi içerde freni pompalasın usta tekerlerin ordan eski hidroliği boşaltırken yavaş yavaş yeni hidroliği boşalt

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bunu soyledigin iyi oldu. ona göre yaptiririm bende..
fakat yeni hidroligi eklerken karışmayacak mı eskisiyle?
birde araç çalışırken mi yapiyoruz bunu?