Fren Mesafeleri 100- 0 ?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Fren Mesafeleri 100- 0 ?

GNSpower link' Alıntı:
Goodyear Efficientgrip ile 3 kez tehlikeli şekilde durmak zorunda kaldım, 3ünde de istinasız "Aha, aha aha aha istifi bozmuyorum, giriyorum, önümdekinin kesin içinden geçiyorum, Allah'ım sana geliyorum, servislere gidiyorum, ulan hala gidiyorum, haydarinna şarkıları duyuyorum, aha duruyorum, haa durmuyormuşum, giiiiiiiiiiirrrrrr....medim..". şeklinde sadece yan şeritlerdeki şansa dayalı boşluklarla ya da önümdekinin lan arkadan ayının biri gökten düşen 3. elma misali kafama inmeye geliyor kaçayım demesiyle kurtulduğum tecrübeler yaşadım, 3x5 toplamda 15 sene ömrümden gitti. Arabamın yol tutuşu bana ne kadar güven veriyorsa durması o kadar aklıma zarar. (:)
sana yeni lastikler lazım Doğan abi :)

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında Bugatti'de var olan kanat sistemi takılacak mükemmel olur yavaşlatmak için arka kanatları açtığında kanatların üretiiği güç arabanın beygirinden fazla oluyormus 3000 beygire tekabul ediyormus taabi uçak teknolojisini çok pahalı ama  opele uygulamak paha biçilemez  dancee

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Öeta® link' Alıntı:
Aslında Bugatti'de var olan kanat sistemi takılacak mükemmel olur yavaşlatmak için arka kanatları açtığında kanatların üretiiği güç arabanın beygirinden fazla oluyormus 3000 beygire tekabul ediyormus taabi uçak teknolojisini çok pahalı ama  opele uygulamak paha biçilemez  dancee

Paraşüt açalım, daha ekonomik. Baktım durmuyor, atarım camdan bir paraşüt. Nasıl olsa frene asıldıktan sonra bayağı bir gidiyorum, canım sıkılmaz oyalanacak birşeylerim olur. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Paraşüt açalım, daha ekonomik. Baktım durmuyor, atarım camdan bir paraşüt. Nasıl olsa frene asıldıktan sonra bayağı bir gidiyorum, canım sıkılmaz oyalanacak birşeylerim olur. (:)

O sistem daha önce kullanıldı abi hemde F16 Jet uçaklarında  yeni şeyler lazım  general__p

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Öeta® link' Alıntı:
O sistem daha önce kullanıldı abi hemde F16 Jet uçaklarında  yeni şeyler lazım   general__p

Kement atalım. ևapa sallayalım. Fren esnasında vakit çok. Hatta bu mevzuyu panik fren yaparken uzun uzun tartışalım. (:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim link' Alıntı:
herkes yol tutuşunu övüyor ancak ben memnun değilim, hem fren mesafesi kötü, hem de hızlı girilen virajlarda önden salabiliyor araç

bu görüşe katılamayacağım çok yüksek süratler ile virajlara giriyorum ve daha bugüne kadar en ufak bir sorun yaşamadım. fakat ani frenlemede araç kızaklama çok yapıyor ve durma mesafesini uzatıyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
bu görüşe katılamayacağım çok yüksek süratler ile virajlara giriyorum ve daha bugüne kadar en ufak bir sorun yaşamadım. fakat ani frenlemede araç kızaklama çok yapıyor ve durma mesafesini uzatıyor.

Katılıyorum adamım, bu araba birgün beni atacak tepesinden ya dur bakalım, sanki dönemeyeceği viraj - köşe yokmuş gibi ve günden güne limitlerimi yükseltiyorum-araba rahat kaldırıyor çünkü, Focus la bile bu denli zorlayamıyordum apeks ve kornerleri..

yildirim11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok ilginç, ben gerçekten güvende hissetmiyorum araçta, daha önce kaydığımdan olabilir belki.