Fren disk sorunu

• Konuyu başlatan salihcaglayan
  • Başlangıç tarihi

Oydelee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Fren disk sorunu

SN. eketen konuyu en ince ayrıntısına kadar paylaşmaya devam edecem.yanlız titremenin biraz daha artmasını bekliyorum ben hissedebiliyorum ancak servisteki arkadaşlar hissetmeyebilirler bu normal diye yorumlandırabilirler diye biraz daha bekleyeceğim.

Oydelee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bi kaç gün önce aracımı götürmeden servisle görüştüm disk problemim hakkında.Opel Türkiye ile görüşeceklerini söylemişlerdi ve bugün dönüş yaptılar.Disklerin yeni çıkan iyileştirilmiş disklerle değiştirileceğini söylediler.Bakalım benim canavara iyileştirilmiş diskler ne kadar dayanabilecek :)Aklıma bi soru takıldı servise de yönelttim bu soruyu.Sorum problemin gerçekten disklerde mi yoksa diskleri yamultan veya bozan mı demeliyim bilmiyorum problemin fren takımlarıyla mı alakalı olduğu idi.Takımlarla alakalı herhangi bir problem olmadığını söylediler.Zannımca iyileştirilmiş diskler normal disklerden biraz daha uzun dayanacak ama yine problem çıkacak.Bekleyip göreceğiz.2 3 ay sonra tekrar görüşmemek dileğiyle :)

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracımı dün servise bıraktım. diskler hakkında orda da iyileştirmeden bahsedildi. sanırım benimilerde iyileştirilmiş disklerle değiştirilecek. hayırlısı bakalım..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bakalım bizim servis de servis ziyaretimde "iyileştirilmiş parçalar" dan bahsedecek mi!?

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracımı bugün teslim aldım fakat 6 gündür serviste yatan aracımı, en büyük şikayetim olan disk problemini halletmeden(kendi tabirleriyle halledemeden) verdiler. problemi gören ve iyileştirilmiş parça ile değişim olur diyen sevgili mastertech arkadaş, bugün GM'den onay gelmediği için hiçbir şey yapamayacaklarını, -laf arasında servislerin birbirleri ile online bağlantısı olmadıklarını söyleyerek başka bir servise göster demeye getirdiğini belirteyim- telefon ve mail yoluyla şikayette bulunmamı  söyledi. aynı problemi yaşayıp sıkıntısını gideren arkadaşlar bana bir çözüm söyleyebilirse memnun olurum. istanbul için önerebileceğiniz servis varsa sevinirim, zira 6 günde sadece hasar gören tamponumu değiştiren bir servise dahada gitmeyi pek düşünmüyorum..

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

disklerim tekrar değişti haberiniz olsun aracım 12000 de 11500 e tekrar yamulma nedeniyle diskler değişti en son 4500 de değişmişti..

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neden yamuluyormuş servis bu konuda ne söyledi?

mertan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu GM yüzünden bir daha Opel alırsam ne olayım  battle_Teroriste