fotoğraf makinası

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bimeks'te Canon A1100 powershot indirime girmişti 300 civarı için güzel makine ;)

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Profesyonel bir fotografci olarak cevap vereyim :) meslegim nede olsa ben stüdyo da Nikon dan ( özellikle D2 Xs im ) dis cekim de Canon dan sasmam ama kompakt makine alacaksam da eger sony den sasmam w serisi bu is icin idéal Türkiye fiyatlarini bilmem ama sanirim o paralara bulunabilir

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Kompakt makinelerden Sony tavsiye ederim. Fiyatları hakkında bilgim yok. Özellikle W serisi Carl zeiss optik kullanıyor.
Samsung'ların optiklerini beğenmiyorum açıkçası.
Ben geçenlerde HB'den FujiFilm FinePix S1700 aldım. Yarı-Prof bir makine. Ben özellikle fotoğraf çekmeye merak saldığım için aldım. Kampanya fiyatı 450TL.
Ama eğer ben ayar filan uğraşamam dersen, kompakt bir makine al.

+1.. :)

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ay önce sony w320 aldım.279 tl 6 taksit. 14.1 megapiksel.çok memnunum.kendi kategorisindeki pek çok marka yanına bile yaklaşamaz diyebilirim.carl zeiss lensli olanını tercih edin.

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Sırasıyla; Canon, Nikon, Fuji Film.

Gerisi fasa fiso.

Model sormana gerek yok. Bu markalardan (öncelikle Canon) bütçene uygun istediğini alabilirsin.

Son düzenleme:

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
electro world de kampanyadan almıştım.şimdi dediğiniz gibi fiyatlar bayağı yükselmiş.