Forumumuzda ki VECTRAlar ...

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buda Benden... Beyaz İncim... :)

3r1hp.jpg

3r1hu.jpg

3r1jt.jpg

3r1jz.jpg

3r1k8.jpg

Son düzenleme:

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buda benim ilk göz ağrım

Ekli dosyalar

• Copy of 20032012845.jpg
    Copy of 20032012845.jpg
    95.3 KB · Görüntüleme: 25

ascent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun zamandır üye olmadan bu forumu takip ediyordum.yerli malı yurdunmalı diye uzun yıllar 90 model şahin kullandım tek el sıfır almıştım.araba degiştirme kararı verdigimde gözümü okşayan toyota ve nissan premere markaları olmuştu galerici arkadaşıma dedim bana bu markadad araç bulalım.oda yok dedi sana bir araç getirecem 1 hafta bineceksin ondan sonra karar vereceksin dedi.bende olur dedim.opel vectra 97 model araç getirdi 1 hafta bindim bu arada allah razı osun diyorum bu aracı tavsiye ettigi için artık arabamı çok seviyorum tabi 90 model şahinden inerde bu araca binersen herhalde uzay mekiğine biner gibi oluyor.şimdi çok memnunum arabamdan bu aracı degiştirmek istersemde artık opelden şaşmam.saygılar.buda benim vectra

Son düzenleme:

gurcusa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2003 vectra c aracımın aküsü boşaldığından kod istedi girdim ve düzeldi ancak 2 gün sonra aracıma bindiğimde bi baktım teyp hiç açılmıyor,tarih yazıyo sadece hani kod felanda istemiyo ayıkamadım bende.elektrikçiye götürdüm sigortalara baktı sağlam dedi,anlıyamadı oda neyapacam bilemedim.bilginiz varsa yardımlarınızı en kısa zamanda bekliyorum allaha emanet olun eyvallah

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
arkadaşlar 2003 vectra c aracımın aküsü boşaldığından kod istedi girdim ve düzeldi ancak 2 gün sonra aracıma bindiğimde bi baktım teyp hiç açılmıyor,tarih yazıyo sadece hani kod felanda istemiyo ayıkamadım bende.elektrikçiye götürdüm sigortalara baktı sağlam dedi,anlıyamadı oda neyapacam bilemedim.bilginiz varsa yardımlarınızı en kısa zamanda bekliyorum allaha emanet olun eyvallah

akü kutup başını söküp takın, sonra tekrar kontrol edin.
ama benim düşüncem akü bittiği için özellikle açmıyordur radyoyu.
bendeki B kasada da akünün zayıfladığını radyo çalışmayarak ve yol bilgisayarı ekranını kapatmayarak bildirmişti. kontağı çekiyorum, kapıyı kilitliyorum ekran ışıkları hala yanık duruyordu.