forumda kaç kişiyiz

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: forumda kaç kişiyiz

Benim nacizane görüşüm, bu yazın başında planlanan istanbul buluşması bir türlü gerçekleşmeyince forum bir nebze kan kaybına uğradı. Adminlerden şu anda sadece Hakan bey'i ilgili görüyorum, inşallah uzun kış gecelerinde forum eski hareketli zamanlarını yakalar diye düşünüyorum

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

sanırım tam aktif olarak 30-40kişi. uye olup bir mesaj bile gondermeyen 100lerce uye var...

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gün içerisinde onlarca kez girip bakıyorum ama yazacak pek birşeyde kalmadı gibi gözüküyor. İlk başlardaki aktiflik yenilik paylaşım azaldı. Araçlarımızda yeni şeyler keşfetmemiz yeni şeyler yapmamız lazımki o konular hakkında fikir alışverişi yapalım. Konular gittikçe azalıyor ve aynı konular üzerine konuşmalar çoğalıyor.
Organizasyon yapmamız lazım ve araçlarımıza opelsizasla sticerlarını yapıştırmamız lazımki forumdan daha çok kişinin haberi olsun. Milleti buluşmalara çekmek için yarışmalar düzenlemek gerekir ve bunlar içinde ufak ödüller ortaya koymak lazım. Buda forum için şimdilik ağır gelir, Bunlar için ufak sponsorlar gerekir. Reklamda yok sitede bunu karışılayabilsin.
Herkesinde işi gücü oluyor bi hafta sonlarımız var onuda tabi eşimiz dostumuz kız arkadaşımız vs.. ile geçirmek oluyor. Şimdi diyeceğiz kendimizden ferargah edip gelmemiz lazım ama okadar kişinin aynı anda müsait olması beklenmeside zor.

mertan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracımı sattım o yüzden artık yazamıyorum  :D 1.4 T Cosmo alacaktım ama o kadar zamdan sonra da vazgeçtim beklemedeyim. Ama hergün bir kez de olsa forumu bi geziyorum, kopmamak lazım  greatt

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
sanırım tam aktif olarak 30-40kişi. uye olup bir mesaj bile gondermeyen 100lerce uye var...

Çünkü üye olup paylaşımda bulunmayanlar araçlarına dair bilgi almak ya da sorunlarını çözmek için üye oluyorlar, sürekli aktif olanlarsa her zaman sorun vb yaşadığından değil sohbet ortamı yakaladıklarından buradalar..

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerek planlanamayan istanbul buluşması gerekse acı tatlı dizelci-benzinci atışmaları foruma katılımı düşürmüş gibi görünse de, hemen hemen hergün aktif olup forumu takip eden fakat yazmayan benim gibi bir çok arkadaş var. kışa yaklaştıkça paylaşımlar yeniden hızlanacaktır. oldukça kaliteli yapısı olan ve günden güne duyulup üyesi artan forumumuz, organizasyolar artıkça daha fazla paylaşımlar ve sohbet ortamlarına sahne olacaktır..

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forum 10 numara kalite, saygı en üst düzeyde bundan sonra en azından ayda bir de olsa birer buluşma gerçekleştirelim. Çünkü ben aracımı yeni aldığım için hiç birine iştirak edemedim. 011zaa

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
gerek planlanamayan istanbul buluşması gerekse acı tatlı dizelci-benzinci atışmaları foruma katılımı düşürmüş gibi görünse de, hemen hemen hergün aktif olup forumu takip eden fakat yazmayan benim gibi bir çok arkadaş var. kışa yaklaştıkça paylaşımlar yeniden hızlanacaktır. oldukça kaliteli yapısı olan ve günden güne duyulup üyesi artan forumumuz, organizasyolar artıkça daha fazla paylaşımlar ve sohbet ortamlarına sahne olacaktır..

Allah bağışlasın canavar yan yan bakmış ordan :D

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Allah bağışlasın canavar yan yan bakmış ordan :D
Allah razı olsun. cümlemizin inşallah..onsuz bir fotoğrafımı bulamadım:)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=2277.msg46875#msg46875 date=1316181263]

ևünkü üye olup paylaşımda bulunmayanlar araçlarına dair bilgi almak ya da sorunlarını çözmek için üye oluyorlar, sürekli aktif olanlarsa her zaman sorun vb yaşadığından değil sohbet ortamı yakaladıklarından buradalar..
[/quote]

evet haklısın dostum.. ama su bir gerçek ki ben forumdan hergun bir sey ogreniyorum....herseyden once çok iyi bir servis bulmuş olmam bu forumun sayesinde.... yarın gun olur sartlar degisir.... yine ogreniriz. bilgi paylaşırız. mesela benim DPF sorunu, diger arkadaşların kaliper sorunu... nasıl cozulecegi... onemli seyler.. bu hafta kaliperleri  kontrol ettirecegim. sonucları paylaşacagım. gecen hafta nano ve kapı içi ledlerle ilgili bilgi paylaşımında bulunmustum... ayrıca ESP ile ilgili merakım bir turlu gitmedi... bugun aracı hafif bilerek kavsakta (musaitti) kaydırdım. ESP yanmadı...