forumda kaç kişiyiz

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış saymadıysam 1235 kişiyiz ama bu 1235 kişiden ortalama 100 kişi aktif diğer arkadaşlarıda görmek isteriz

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: forumda kaç kişiyiz

sn dinojasie seni 100 kişinin içinde saydım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

comodor link' Alıntı:
yanlış saymadıysam 1235 kişiyiz ama bu 1235 kişiden ortalama 100 kişi aktif diğer arkadaşlarıda görmek isteriz

kesinlikle katılıyorum  special_Yeah

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çoğu üye bir hevesle,yada sadece merak ettiği bir konu için bilgi almak üzere foruma girip, daha sonradan belkide şifresini ve kullanıcı adını bile unutan üyelerdir :) Keşke dediğiniz gibi bütün üyeler aktif olsa, ama işte bazen yoğun iş temposunda insan girmeye vakit bulamayabiliyor.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

bende burdayım ve diğer foruma yazmayan arkadaşlarıda aramızda görmekten mutluluk duyarım..

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

formda kac kısıyızden öte bulusmalarda yardımcı olması adına uyelerın hangı ilde olduklarını belırlesek yada ili yazmayı zorunlu bıraksak sayın adminlerim daha guzel olmazmı bu konuda yardımlarınız beklıyorum.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben fotoğrafın altına adımı da yazdım, pek bir mahsuru olacağını sanmıyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
formda kac kısıyızden öte bulusmalarda yardımcı olması adına uyelerın hangı ilde olduklarını belırlesek yada ili yazmayı zorunlu bıraksak sayın adminlerim daha guzel olmazmı bu konuda yardımlarınız beklıyorum.

aslında birçok üye var ve sadece okumakla yetiniliyor o yüzden ortalama 100-120 kişi aktif görünüyor
çoğu üye ip'den kontrol ediyorum ziyaretçi olarak siteye giriyor üyelik hesabını kullanmıyor
kayıt esnasında il, yaş kısımlarını ekledim hatta tüm üyelere mesaj gönderip profillerini güncellemesini isteyeceğim
ancak bu iş zorunluluk yerine gönüllülük esasına dayalı olması gerekir
yoksa kayıt esnasında birçok yanlış bilgi yine verilebilir, biz aktivite ve buluşmaları yaptıkça zaten bu tür aktiviteler ister istemez artacaktır.