FORD FOCUS

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Gene dayanamadım :) OTOMOBİL FORD FOCUS alacağınıza neden SUV HYUNDAI KONA almıyorsunuz hemde en üst donanım N- Line? :) Ben söyleyeyim baştan çünkü Hyundai para etmez teneke değil mi? :) Hayır değil ama siz genede kulak asmayın :)

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Gene dayanamadım :) OTOMOBİL FORD FOCUS alacağınıza neden SUV HYUNDAI KONA almıyorsunuz hemde en üst donanım N- Line? :) Ben söyleyeyim baştan çünkü Hyundai para etmez teneke değil mi? :) Hayır değil ama siz genede kulak asmayın :)
Fikrinize kesinlikle katılıyorum Şahin Bey.. Son aracımı alırken Kona çok kuvvetli bir seçenekti ancak bayilerin arasındaki fiyat farkından dolayı ve aldığım fiyatların abartılı olmasından dolayı vazgeçmiştim.. Artık son zamanlarda Hyundai de çok güzel işler çıkarıyor... :)

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Fikrinize kesinlikle katılıyorum Şahin Bey.. Son aracımı alırken Kona çok kuvvetli bir seçenekti ancak bayilerin arasındaki fiyat farkından dolayı ve aldığım fiyatların abartılı olmasından dolayı vazgeçmiştim.. Artık son zamanlarda Hyundai de çok güzel işler çıkarıyor... :)
Kona samimiyetle söylüyorum Hyundai'nin çıkartmış olduğu en iyi fiyat performans ürünü hem donanım olarak çok yukarılarda hem fiyat olarak çok iyi hem de motor seçenekleri bakımından çok sağlam. 1.6 T-GDI motorundan bahsetmiyorum bile 177 Hp' lik canavar. Tucson ile aynı motor. Gerisini siz düşünün. Ama artık cidden sıkıldım Hyundai akıllara KÖTÜ araba diye kazınmış ve ne hikmetse kimse anormal derece' de ilerlediğini hatta Limuzin olarak geçen Genesis' i ürettiğinin farkında bile değil. Söylediğim' de millet amblemi Chrysler'e benziyor diye yalan söylediğimi zannediyor üstüne üstlük yine' de kötü araba diyor :D ULAN ADAMLAR LİMUZİN ÜRETİYOR LİMUZİN bizim ufak akıllı insanlarımız ise yedirememezlikten LİMUZİN' E bile laf atıyor :) Buyurun buda Genesis

2020-genesis-g70-sport-sedan-blue-james-cleary-1001x565-14573462b2851f6df.jpg

2021-genesis-g8059ad151420b4053d.jpg

genesis-g90-105-157437662322b114d6a77ebfb8.jpg

im-17874886f657ea031431ff.jpg

En baştan aşağıya doğru Genesisin paketleri G70, G80, G90 ve iç dizayn

Son düzenleme:

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Açıkçası dizel alacağınıza.
1.0 tsi octavia almanızı öneririm.
Sessizdir dizelden az yakar bakım maliyeti düşüktür vergisi yine düşüktür.

Genişlik ve yol tutuşu yine iyidir performans olarak şaşırtır.

Öneririm inceleyin derim

Haklısın guzel araba oda.Ama bu sefer kendime söz verdim.Kesinlikle son ýıllarında dizel olsun istiyorum.

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Baktım onada.Hatun kontenjanına takıldı.😄. Bide kendisinin hundai getz aracı vardı eskiden.

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
O ki hatchback araba istiyorsunuz, Skoda Scala'ya şans verdiniz mi hiç? 1.0 TSI 110 PS DSG Elite modeli için 219.500 TL istiyorlar. Bagajı devasa, arka diz mesafesi süper. Donanım da güzel, bir tek manuel klima sırıtmış biraz. Ben yerinizde olsam şans veririm. Dizele çok yakın bir tüketimi olduğunu biliyorum bu motor-şanzıman kombinasyonunun.

Detaylı bakmadım.Yolda önümuzseydi tipi çok basık geldi.Sw gibi sanki. Kesin kararım dizele ceviricem.Ama yinede tavsiyeniz uzerine bir bakayım yakindan.

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bence forda o kadar para vereceğinize Audi sınıfını düşünün derim A3 den daha kralı yakıt konusunda yok. Dizel ya da benzinli fark etmez çok az yakıyor konfor olarak da özellikle ciddi para harcayacaksam o maalesef Ford olamaz. 1-2 yıl kullandım ama yakıt konusunda dizelde olsa aşırı tüketimi var onu bilmenizde fayda var. Öncelikle istediğiniz nedir ? konfor mu ? Az mı yaksın ? Multimedia vs iç dış ambiyans mı ? Buna karar vermelisiniz. Kesinlikle Ford bana göre o kadar para vermeye değmez yanlış anlaşılmasın fiyatlar yükseldiği için diyorum onun yerine ben Audi ya da Bmw ye binmek yi tercih ederdim.

• Beğen
Tepkiler: smihci

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
focus un içi epeyce dar. arka diz mesafesi diğer araçlardan küçük.

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bence forda o kadar para vereceğinize Audi sınıfını düşünün derim A3 den daha kralı yakıt konusunda yok. Dizel ya da benzinli fark etmez çok az yakıyor konfor olarak da özellikle ciddi para harcayacaksam o maalesef Ford olamaz. 1-2 yıl kullandım ama yakıt konusunda dizelde olsa aşırı tüketimi var onu bilmenizde fayda var. Öncelikle istediğiniz nedir ? konfor mu ? Az mı yaksın ? Multimedia vs iç dış ambiyans mı ? Buna karar vermelisiniz. Kesinlikle Ford bana göre o kadar para vermeye değmez yanlış anlaşılmasın fiyatlar yükseldiği için diyorum onun yerine ben Audi ya da Bmw ye binmek yi tercih ederdim.

Yalnız tabi söylemeyi unuttum.C sınıfından aşağı düşmemek gibi bir amacım var.Birde 2.el az kullanılmış alıcam.Sıfır değil yani.Bunu baştan nedne yazmadım bilemedim.