fiyatlar cortlamış :(

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar fiyatlar düşmüş ..kurdan galiba

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: fiyatlar cortlamış :(

Kurlardan dolayı firmalar yavaş yavaş indirime gitmeye başladılar. Ben daha fazla bir indirim bekliyordum, 1000 lira civarı bir düşüş olmuş, 3000 lira indirim yapan markalar var.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: fiyatlar cortlamış :(

Bu satıcılar kadar adisi yer yüzünde yok.daha geçen hafta corsa almaya gittim.Bak fiyatlar düşecek mi ona göre konuş dedim.Düşmesi imkansız dedi.1 hafta olmadan fiyatlar düştü.Eğer o gün ben o arabayı almış olsaydım showrooma gider o herifin agzını burnunu kırardım.Fiyatların düşeceğini biliyorlar ama bizi enayi yerine koyuyorlar.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: fiyatlar cortlamış :(

sallierim link' Alıntı:
Bu satıcılar kadar adisi yer yüzünde yok.daha geçen hafta corsa almaya gittim.Bak fiyatlar düşecek mi ona göre konuş dedim.Düşmesi imkansız dedi.1 hafta olmadan fiyatlar düştü.Eğer o gün ben o arabayı almış olsaydım showrooma gider o herifin agzını burnunu kırardım.Fiyatların düşeceğini biliyorlar ama bizi enayi yerine koyuyorlar.

normalde soyle bir hakka sahipsiniz.Eğer aldığınız ürünün fiyatı bir hafta içinde büyük bir indirime giderse o aradaki parayı size ödüyorlar telefon alırken anlattılar her yerde geçerli dediler.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: fiyatlar cortlamış :(

Kerim12can link' Alıntı:
normalde soyle bir hakka sahipsiniz.Eğer aldığınız ürünün fiyatı bir hafta içinde büyük bir indirime giderse o aradaki parayı size ödüyorlar telefon alırken anlattılar her yerde geçerli dediler.
fiyatinin artmasindan ziyade yalan soylemelerine uyuz oluyorum.ozellikle sordum bu durumu.inatla bu fiyatlar dusmez hatta artar dedi.yolum duser elbet oraya.benden korksun

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: fiyatlar cortlamış :(

sallierim link' Alıntı:
fiyatinin artmasindan ziyade yalan soylemelerine uyuz oluyorum.ozellikle sordum bu durumu.inatla bu fiyatlar dusmez hatta artar dedi.yolum duser elbet oraya.benden korksun
Korksun o zaman