Filmlerden ceza yedim

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar dun aksam aracimla disari çiktim..sol farim patlamis farkindaydim ama çikmis bulundum...polis cevirdi böle birakamam dedi uzunlari yakarak git dedi..tşk ettim..tam gitcektimki camlara bakti camlarda film var...maruzatimi söledim dinlemedi nede olsa yazilmiş kurallar var uygulayacak..cezamisi 140 tl yazdi...birde filmlerin 1 hafta içinde sökülmesi gerektiğini ve o sekilde gösterilmesi gerektğini söyledi...

1:egerki 1 hafta içinde yapmazsam ne olur
2:internette kimileri tekrar muayeneye gitmemiz gerektigini söyluyor dogru mu?

Bilgisi olan arkdaslar açiklama yaparlar mi ?
Tşkler

kadirizm2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bende birkaç defa filim yüzünden ceza yedim. bana da aynı şekilde uyarıda bulundular ama sökmedim zaten ceza yedim diye. tekrar kontrol etmezler sanmıyorum ben bir daha ceza yememek için söktüm. karar senin başka biryerde başka bir polis kıllık olsun diye yazabilir. ayrıca muayeneye gitmene gerek yok

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Götürüp muayene istasyonuna onaylatmanız gerekiyor sanırım...Ayrıca 1 hafta sonra söküp muayene istasyonuna gitmeden ikinci kez yakalanırsanız aracınız trafikten men ediliyor heralde...Ben böyle okumuştum...Doğruluk derecesini de bilemiyorum...O yüzden kesin bişey diyemeyeceğim..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bilgisayar çağındayız, aracın plakasına ceza ile ilgili notu düşmek çok kolay, herhangi bir çevirmeye girdiğinde plaka sorgulaması yapılınca aracın son durumu şıp diye karşılarına çıkar. Bence bu riskle gezmeye değmez.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgisayar çağındayız, aracın plakasına ceza ile ilgili notu düşmek çok kolay, herhangi bir çevirmeye girdiğinde plaka sorgulaması yapılınca aracın son durumu şıp diye karşılarına çıkar. Bence bu riskle gezmeye değmez.
Kesinlikle Savaş abiye katılıyorum :good:

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
filmleri söktürüp herhangi bi karakola gitmen gerekiyor... aracın plakasını sorguladıkları zaman gözüküyor ve 1 hafta sonra aracı bağlamaya kadar gider... karakoldan bir memur gelip aracın başına kontrol ettikten sonra kaldırıyor yapılan işlemleri... bende egzos dan yemiştim aynı şekil

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varsa bı polıs tanıdık kaldırttır gıtsın..

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bende birkaç defa filim yüzünden ceza yedim. bana da aynı şekilde uyarıda bulundular ama sökmedim zaten ceza yedim diye. tekrar kontrol etmezler sanmıyorum ben bir daha ceza yememek için söktüm. karar senin başka biryerde başka bir polis kıllık olsun diye yazabilir. ayrıca muayeneye gitmene gerek yok
bence bu kadar emın konusmayın :) arkdasım aracını satıcagı gun aracın trafıkten men oldguunu ogrendı cam fılmı yuzunden :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
varsa bı polıs tanıdık kaldırttır gıtsın..
Ülkemizin acınacak haline en güzel örnek. Kolluk kuvvetlerinden biri görevini yapıyor bir diğeri de ayakcılık. Ondan sonra ne olacak bu ülkenin hali diye sağda solda dert yanıyoruz :(.

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi günü astraya bende film çektirdim, çok koyu değil aslında ama içimde hala şüpheler var