Fikir verin bana

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende philips 5+1 var tizler güzelde bass creative kadar hoş çıkmıyo...orta düzey bişey istiyorsan creative al..microlablarda iyidir kumandalı modelleri falan var ama biraz tuzlu..kalite istiyorsan paraya biraz kıycan.. ama creative in küçük odalar için ideal modelleri mevcut.En önemlisi uygun ses kartı sistem gerçek gücünü o zaman gösterir...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
creativeden şaşma 2.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler arkadaşlar ...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
creativeden şaşma 4.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi creative yi çok övmüşler genede sen bilirsin dediğin fiyata alabilirsen al olmazsa everest fena deil benden sölemesi

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Yarın biraz daha araştıracam olmazsa hafta sonu İzmir e gidecem bakalım nasipse ...

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutluhan83' Alıntı:
abi creative yi çok övmüşler genede sen bilirsin dediğin fiyata alabilirsen al olmazsa everest fena deil benden sölemesi

arkadasım onerdıgın markanın daha bı ınternet sıtesı yok yaaw yapmayın boyle everest neymıs google'a yazıyosun dag gelıo yaa:kop: :kop: :kop:

bu arada creatıvden şaşma 6. :D

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ToMbStOnE' Alıntı:
arkadasım onerdıgın markanın daha bı ınternet sıtesı yok yaaw yapmayın boyle everest neymıs google'a yazıyosun dag gelıo yaa:kop: :kop: :kop:

bu arada creatıvden şaşma 5. :D

arkadaşım sen cahilsen ben na yapayım internet sitesinin olup olmadığından haberim yok ben murat abime yardım etmeye çalışıyorum .kullandığımız marka ve memnuniyeti sormuş !