fiat punto yu geçemedim

fadanur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde ankara ya gidip geldim istanbuldan..
gelirken 170 le geliyorum, önde bi tane siena ..
neyse basıp sollayım dedim.. 180 oldu ibre adama yetişemedim..
epey bi süre 180 le peşinde gittim tık yok.. eski püskü bi alet o kadar nasıl basıyo anlamadım valla..

neyse hafif yokuşa geldik otobanda.. allahtan adamın araba biraz devirden düştüde.. bizde ctdi nin faydasını gördük, solladık adamı :))

ama hala o arabanın o şekilde nasıl gidebildiğini anlamış değilim..

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün şehirler arası yolda 120 gibi giderken arkamdan bir yeni tip punto170 gibi solladı arkasından topukladım benim kadran 220 de anca sonradan arkasına dayandım ama yinede geçemedim nedir bu araba ben anlamadım ama ben tüpte idim normalmi acaba

1 grande puntodan nefret edıyorum o nasıl bır araba ıse hep gozumun onunde ne kadar cok var ya bedavamı dagıtıyorlar ne
2 eger ona yetısemıyorsan kusura bakam sende bırsey var
3 degıl grante punto bugune kadar benı gecen bır araba gormedım allah sukur bır tek avensıs yaklasdı o kadar
4 ve en onemlısı hız ve hıza tesvık tahrık edıcılık yasak ve konusu bıle acılmaması lazım

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Grande puntoyu Bravoyla karıştırmış olabilir. Çünkü o alçaklar hem g.puntoya benzer hemde 150hp lik olanı birkaç işlemle 180hp ye çıkartılabiliyor.. Yani sizlerdeki 2,0 lt lik 136hplik düşük devirlerde isteksiz, yüksek devirlerde de süreksiz motorlarla bu araçlara kafa tutmamak en mantıklısı..

Bunları soluksuz tokatlayan gördüğüm yegane araç passat 1,8Turbo. Onunda modifiye edilmişi, çünkü orjinali 150Hp olan bu motorla biraz uğraşıp 1000YTL kadar harcayınca 200Hp nin üstüne rahat çıkıyor. Ve kickdown yaptığınızda da tsi-tjet yada her neyse hepsi dikiz aynasında birer şekil olarak kalıyor..

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mini Cooper lar ile de kapışmayın buda benden bir tavsiye olsun...Tecrübe ile sabittir. Vectra 1.9 CDTI ile bir mini cooper a pis harcandık zamanında :=)))))

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende çok önceden fiat mareayla pejo 106 ya harcanmıştım:( kırmızıda beni gaza getirdi marea kalkışta çok ataktır ama 100 ü geçince hızlanmaz hemen,herneyse ben kalktım ondan çok daha hızlıydım dikiz aynama bir bakayım dedim nerde kaldı bu adam diye bir baktım arkadan bir ışık hüzmesi hızlıca bana doğru yaklaşıyor:D öyle bir geçti ki yanımdan benim hızım oldukça fazlaydı ona rağmen sanki ben duruyormuşum gibi geldi bana:D ondan sonra anladım ki bu otoban fareleri bide modlu olunca iyi kaçıyor..:D

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelci babacanlar ..Önemli olan 220 ile giderken ne kadar güvenli ve konforlu gittiğin değil midir.Opel lerde bunun altına imzasını atmayan yoktur sanırım.Amaç hızlı gitmekse dökük bir subaru (impreza)buluruz herkesi tokatlar.Varsın bağıra bağıra gitsin punto mudur ne dir.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sıze bır anadol getirıyım denemek ıstıyen varmı gorunus anadol motor kaputunun altında m3 makınası yatıyor yanı bılmedıgı8mız bır suru arac var

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sıze bır anadol getirıyım denemek ıstıyen varmı gorunus anadol motor kaputunun altında m3 makınası yatıyor yanı bılmedıgı8mız bır suru arac var

aynen katılıyorum..:alkis:

Ankara'da, Bursa'da, Eskişehir ve İstanbul'da ne vosvos'lar var.. 1.8lt, 2.0lt, 2.3lt...

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada öyle bir getz denk geldi 215 le ancak geçtim ...

1.6 motor 110 bg turbu diesel