fiat punto yu geçemedim

ahmetgök

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en azından içim biraz sizin yazdıgınızı okuyunca rahatladı 2008 arabaya aşık atmamak lazımmış

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün şehirler arası yolda 120 gibi giderken arkamdan bir yeni tip punto170 gibi solladı arkasından topukladım benim kadran 220 de anca sonradan arkasına dayandım ama yinede geçemedim nedir bu araba ben anlamadım ama ben tüpte idim normalmi acaba

13- Forum içerisinde, illegal ve trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; trafiğe açık alanlarda insan hayatını tehlikeye atan, yarış-kapışma, adı altında başlık açmak, resim veya video yayınlamak yasaktır.

bilginize...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalkıştan itibaren aracı sıkılamak gerekir ki 170 180 sonrasında verim alasın.
vites geçişlerini çok ii yapmalısın yoksa motoru yığarsın. yani demek istediğim biraz da kullanımla alakalı aracı hızlandırmak.

hiç vitesleri kaçırmam ama
1.6 arabayla olcak iş değil valla :(

calibra_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bı keresındede bı pasatcı arkadas benı tokatlamaya kalktı ama tokatı yedı galıba bızım makınayı bıseye benzetemedı :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son c4'ü ezdim af edersin.

tdci hızlı motorlardır ama 100-120 km'ye kadar sonrasında zayıflıyor biraz.yine de 100ü ikiye katlayana kadar hızlanmaya dewam edior.tsi'ım war mutluyum.hiçbir 1,6'da acaba demiyorum(vti gti fln haricinde)eheheheh:Dtjetler bravoda seri hissetmedm ama gp'de gerçekten iyi.normaldir...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tdci hızlı motorlardır ama 100-120 km'ye kadar sonrasında zayıflıyor biraz.yine de 100ü ikiye katlayana kadar hızlanmaya dewam edior.tsi'ım war mutluyum.hiçbir 1,6'da acaba demiyorum(vti gti fln haricinde)eheheheh:Dtjetler bravoda seri hissetmedm ama gp'de gerçekten iyi.normaldir...

+1000 :good::good:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni passatı (2.0 mı 1.6 mı bilmiyorum, sdc fsi yazıyodu) kalkışta bende tokatladım. ben bıraktım o hala direndi:) sağlayayım derken bi de ara hızlamada tokatladım:)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz hiç vw golf 1.4 tfsı yan yana gelmeyın o zmn ben selektor atttım attıgıma bın pısman oldum we sofor hatun du resmen dalga gectı tam sollucam bı anda bı topukluyo yetısebılene can kurban :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni nesil motorların hepsi çok mükemmel.ben diklenenlere opelim şimşeğini gösteriyorum ama bazen aksayabiliyor.2005 model 2.0 turbo lagunayla geçildim doğal olarak.megane dci ile kalksam uçar gider ama uzun mesafede yerim megane ı.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabadan araba far edıyor bıde yukledıyse :D tabı gecmek zor oluyor ....