Fiat/opel :s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 150 hp fiat bravo nereye gider ya nereye kadar gider? benim 2.0 150 beygir anca yürüyo. oda gt normalde değil...

Sen gerçekten fanatik gözle bakıyorsun. Objektif olamıyorsun. Ben C kasa vectra 1.9 dizeli tatlı yokuş yukarı 105 HP ama powerboxlu motorumla yedim. Opel olunca anca yürür fiat olunca yürümez mi ?

Lineayla vectrayı kıyaslamışsın. Lineanın vectraya rakip olma gibi bir derdi yok. Vectra tabiki de 2 gömlek üstün lineaya göre kalite olarak da. Burada fiatı sadece bravo ve grande punto olarak %100 ithal araçlar olarak düşün ve öyle kıyasla.

Benim bravom %100 ithal ve astradan aşağı kalır hiçbir yanı yok. Bilakis motoruyla daha da üstün. Hatta ben sonbaharda çıkacak astradan atılım bekliyordum ancak dizelinin 1.7 çıkacağını duydum ve çok üzüldüm. Çünkü focus ve bravodaki 1.6 dizelin avantajı astrada olamayacak, 1.3 dizel ise yine hantal kalacak astrada.

Yani biraz objektif bak yahu, ne opelmiş arkadaş mercedesi solladı gözünde. Hani opeli çok sevmesem daha çok şey söylerdim.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha öncede söledim arkadaşım fiat kendi çabasında kendi çapında bir araç bir marka, opelle aynı kefeye konulmaz zaten,hiç bir yönden hemde. çünkü opel hep üstün (çoğu disiplinde) yaptığım fanatiklik değil yanlış anlama ..

dahada bu konunun uzatılmasına grek yok yönetici arkadaşlar size zahmet bunu bi kapasak artık.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu açan üyemizin talebi üzerine konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...