Fazla söze gerek yok... 2003 Meriva Aruba Blue...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnş uzun zamanlar daha binersiniz...Yani ben corsa alalı daha 5 gün oldu...Bugün 250. km yaptım..Şuan depo yarıya yaklaştı...üstelik bugün 1,5 saat dur kalk trafikteydim...Ben şuan yakıttan memnunum :) Cuma yada cumartesi tekrar full leyeceğim.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnş uzun zamanlar daha binersiniz...Yani ben corsa alalı daha 5 gün oldu...Bugün 250. km yaptım..Şuan depo yarıya yaklaştı...üstelik bugün 1,5 saat dur kalk trafikteydim...Ben şuan yakıttan memnunum :) Cuma yada cumartesi tekrar full leyeceğim.

Sagolun , tesekkur ederım , Umarım sızde daha ıyısını alabılene kadar sorun yasamadan aracınıza bınebılırsınız ;)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olimpostaki fotoğrafı çok güzel maşallah :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olimpostaki fotoğrafı çok güzel maşallah :)

sagol cagri :) LPG nin nimetinden yararlanip bir ayda yanlis hatirlamiyorsam sadece antalyada 4 bin km gezmistik girmedigimiz delik kalmamisti :). Bakalim bu yil nereleri gezecek :) Finalleri vurmazsa nevsehir bulusmasina gidebilirim belki :).

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olcayım baktım da fazla söze gerek yok demişsin :D
hayırdır satıyonmu arabayı konu açmadan önce ilanlara mı baktın :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olcayım baktım da fazla söze gerek yok demişsin :D
hayırdır satıyonmu arabayı konu açmadan önce ilanlara mı baktın :D

ehehe :) olabilir bilincaltim yazdirmis olmali...
ayrica satcak olsam alt takimini dun degistirdim yazardim yani :) ayrica araba her hafta meguarsta detayli temizlige gidiyor falan , moturuda yuz uzerinden 95 alir . bakimlari surekli serviste yapildida malesef kayitlari silinmis , km yide cek 5O bine :) zaten sahibindendeki her araba bakimini dun yaptirmis oluyor cok garip degilmi :)
Toplumsal mesajimida igneyerek veririm hani :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nazar değmesin maşallah... :) Bir şeyi merak ediyorum,
Merivaların hepsinde arka koltuklar öne arkaya oynuyor mu? yoksa belirli donanımlarda mı var bu olay? Yani bagajı isteğe bağlı büyütebiliyor musunuz?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nazar değmesin maşallah... :) Bir şeyi merak ediyorum,
Merivaların hepsinde arka koltuklar öne arkaya oynuyor mu? yoksa belirli donanımlarda mı var bu olay? Yani bagajı isteğe bağlı büyütebiliyor musunuz?

sagol Denız abi , sizin araclarınız ıcınde aynı seylerı temennı edıyorum ,
Arka koltuk meselesı gercekten merivada super bişey yenılerınde ne denli var bilmiyorum fakat arkadakı orta koltuk harıc dıger koltuklar one arkaya saga sola gidebilmekte ve sofor koltugu harıc butun koltukların hepsı stabıl sekılde yaklasık 1 dakıka gıbı bır surede yatmakta ve top sahası gıbı alan acılmakta , gecen yaz arkadaslarla dolastıgımızda rahat olsunlar dıye arka koltukları yatırdım ve arkada 4 kısı sıkısmadan gitar caldılar eglendıler :) Koltuk arkası tepsileri , orjınal orta koltuk termusu ,orjınal sofor kol dayaması ile tam bir aile arabası :) Zaten koltuklardaki Tiyatro tipi dizilim mi ne denıyormus o super bırsey , arka koltukta oturuyosun diz mesafesi diye bişey yok yani istersen bacak bacak ustune at genede degdıremezsın ön koltuga , tavan mesafesınden korkmaya gerek yok ve arka koltuk olmasına ragmen konumlandırılmalarından dolayı bütün yola hakimsiniz ;) Ben merivayı nedense bircok arabadan daha cok seviyorum :sulanma:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suyun içinde yüzerken çok hoş resim olmuş, ön takımların 10 yıllık olması da harbi kıskanılcak bişey. Ayrıca dikkatimi çekti, baba olcay ve küçük kardeş birebir aynılar :)