Far Önerisi(Marka)

yaksisalih

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracımın far, plakalık ve iç aydınlatmalarını led yapmak istiyorum. İmzam da ki araçta olduğu gibi 2013 kasalarda H7 uzun-kısa LED far alsam her hangi bir aparat olmadan yuvaya oturuyor mu? Birde önerdiğiniz marka ve satın alabileceğim yer var mı? Gündüz farı içinde turuncu, beyaz led veya halojen beyaz ampül düşünüyorum. Hangi kombinasyon daha iyi olur?

mtiryaki

Teknik Destek Ekibi
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Bana sorarsanız ben de benzer bi kombinasyon arayışına girdim. 2005 model H var bende de. Ben Cosmo donanım farı alacağım Hella marka, içerisine de Mercek far olacağı için Xenon Philips 6000 Kelvin alacağım. Ama halojen far içerisine led ya da xenon kullanınca şahsen hüzmeyi dağıtıyor ve karşıdakinin gözünü çok alıyor. Bence Üst donanımda ki Mercek farlı orijinal bir far tedarik edin, amerikan parkla da ki isterseniz zevkinize kalmış, efsane olur :)

• Beğen
Tepkiler: yaksisalih

Aykut güngör

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhabalar iç aydınlatma ve plakalık lambalarını n11 de far doktoru mağazasından alıp değiştirdim bi sıkıntı çıkmadı kısa far için led aldım takma aparatı da Alman gerekiyor montaj için arıza lambası da yakmadı. Ama memnun olmadığım için markayı önermek istemiyorum YouTube de sırayla piyasa ledlerini ve kendi sattığı ürünleri deneyen bi video var ordan sipariş verdim tekrar henüz gelmedi geldiğinde tekrar yorum yapar bildiririm araç 2015 astra j hb

• Beğen
Tepkiler: yaksisalih

yaksisalih

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar iç aydınlatma ve plakalık lambalarını n11 de far doktoru mağazasından alıp değiştirdim bi sıkıntı çıkmadı kısa far için led aldım takma aparatı da Alman gerekiyor montaj için arıza lambası da yakmadı. Ama memnun olmadığım için markayı önermek istemiyorum YouTube de sırayla piyasa ledlerini ve kendi sattığı ürünleri deneyen bi video var ordan sipariş verdim tekrar henüz gelmedi geldiğinde tekrar yorum yapar bildiririm araç 2015 astra j hb

İç aydınlatma ve plakalıkları alırım sağolun. Kısa ve uzun far için yorumunuzu bekliyor olacağım. Gün farı için ne taktınız?

Aykut güngör

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
İç aydınlatma ve plakalıkları alırım sağolun. Kısa ve uzun far için yorumunuzu bekliyor olacağım. Gün farı için ne taktınız?
Gündüz farları beyaz benim zaten hocam extra bişey uygulamadım