Far içi buğulanma !

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabanın sağ far içinde buğulanma söz konusu. Geçenlerde korsan ampuller almıştım. Galiba onlar bu soruna neden oldu. Aradan bi açıklık falan bıraktı herhalde. Yağmur yağıncada içerde bi buğu oluştu. Hem kötü görüntü oluşturuyor hem de ışığı kesiyor. Farı söküp içini de açamayız. Acaba bu durumla karşılaşmış bi arakadaşımız ya da önerisi olan var mı?:sorry:

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim eski arabamda da oluyordu .. farları bi 15-20dk acık bırakırdım buhu gecerdi

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni farların gücü (wat olarak) fazla ise belkide far kapağının yapışkanlarının yumuşamasına sebep olmuştur bu yüzden yağmurdan vs su almış olabilir. Eğerki öyle ise orjinal ampullerine dönmek belkide sorununu çözebilir.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı durumla karşılaştım ampülün arkasındaki tıpayı kontrol etmeni tavsiye ederim. Benimki tam oturmamıştı ondan buğulanma oluyordu.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farın arkasındaki kapağı bi kontrol et. sürekli buğu yapan far bir süre sonra kararma yapabiliyor.buğunun tamamının gittiğine emin ol. sonra tam kapat.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
MaX' Alıntı:
Farın arkasındaki kapağı bi kontrol et. sürekli buğu yapan far bir süre sonra kararma yapabiliyor.buğunun tamamının gittiğine emin ol. sonra tam kapat.
+56789 :good:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
+1987

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en kolayı sinayli sök yada bi farı koy saç kurutma makinasını oraya üflesin durdun 20 dkkada bişi kalmıyo

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
Ya farın içi hafiften kararmışsa ne yapmak lazım?? Aracımın sol farı sağ farından belirgin bir şekilde farklı... Önerilerinizi bekliyorum...

mefayi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
palermo' Alıntı:
benim eski arabamda da oluyordu .. farları bi 15-20dk acık bırakırdım buhu gecerdi
:)